Світлої пам’яті журналістки Васильченко Валентини Андріївни

З сумом та болем у серці повідомляємо, що на 60-му році життя пішла у вічність талановита журналістка-розслідувач, правозахисник Валентина Андріївна Васильченко.

Тіло журналістки без ознак насильницької смерті було знайдено в її квартирі в Черкасах. До того принаймні кілька разів невідомі скоювали замах на вбивство журналістки. В 2013 році невідома особа з ножем напала на Валентину, завдавши їй поранення. В 2000 році в под’їзді багатоповерхівки по вулиці Котовського, де мешкала журналістка, невідомі побили її бейсбольними битами. В усіх випадках міліція сабаотувала розслідування.

Валентина Васильченко співпрацювала з багатьма черкаськими та загальноукраїнськими виданнями. З 1997 по 2009 роки співпрацювала з газетою Антена, написавши сотні статей-розслідувань, що мали шалений резонанс, неодноразово змушували правоохоронців відкривати кримінальні справи, призводили до звільнення високопосадовців. Десятки судових позовів проти видань та журналістки, тиск, погрози…

Валентина Васильченко прожила тяжке життя. Але своєю працею вона весь час намагалася повернути в наше життя хоча б ковток справедливості та правди.

Поховання журналістки відбудеться в її рідному місті – Лисянці – 28 травня. Колектив редакції телеканалу “Антена” та газети “Антена” висловлює щире співчуття рідним та близьким Валентини Андріївни.