Головний лікар Черкас розповів про результати медичних новацій

1 березня у Черкасах стартувала програма надання безоплатної медичної допомоги протягом першої доби хворим у невідкладних станах. Про результати новації розповів директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. Зокрема, він зазначив, що на реалізацію програми виділили 3,6 млн. грн. Протягом 4-х місяців профінансовано майже 8 тис. пацієнтів  у невідкладних станах. На дофінансування програми до кінця року потрібен ще 1 млн. грн. На жаль, у програмі не враховані оперативні матеріали, а лише ліки.

Цьогоріч міст через Дніпро не закриють

Обласна Служба доріг повідомляє, що цьогоріч міст через Дніпро не будуть перекривати. Наразі вираховується обсяг робіт а також вирішується питання організації, яка буде займатись проектною документацією.

Згідно проектного плану ремонту мосту буде визначатись, як саме буде перекриватись рух автотранспорту. Відповідно, якщо вся проїзна частина потребуватиме ремонту – в такому разі тимчасового перекривання мосту не уникнути.

За словами прес-служби обласної Служби автодоріг, в разі прийняття рішення щодо перекривання руху транспорту, на автодорогах будуть встановленні відповідні знаки, які вказуватимуть на шляхи об’їзду.

На даний момент співробітники обласної Служби автодоріг відстежують стан мосту. У випадку руйнації дорожнього покриття – відбудеться косметичний ремонт, без перекриття руху.

Черкащанки про сурогатне материнство

Правове забезпечення сурогатного материнства є одним із законодавчо неврегульованих й найскладніших інститутів у галузі сімейного права України. Але послуги такого типу користуються популярністю. У Черкасах легально «купити» немовля можна за 300 тис. грн. Журналісти «Антени» поцікавились у черкащанок, як вони ставляться до сурогатного материнства.

У середмісті Черкас міняють зливову решітку

У центрі Черкас комунальники проводять ремонт каналізаційного стоку. Нещодавно там поступово утворювалось провалля, адже ця ділянка дороги є одною з найнасиченіших у місті. Тому, щоб забезпечити безпечний рух автотранспорту потенційну яму прибирають.

На Соборній площі голодує «неіснуючий» військовий

Чоловікові вже 42, а він досі не має паспорту. З незрозумілих причин він не оформив документ у 16-річному віці. Так закінчив школу, вступив до воєнного училища, отримав посвідчення офіцера та одружився. Кожна спроба отримати паспорт закінчувалася поразкою. Чоловік неодноразово залишався без даху над головою та без копійки у кишені. Не знайшовши притулку на Батьківщині він подався до Франції, потім до Швейцарії. Але українська земля повернула військового додому, де він безрезультативно скитається владними кабінетами.

Чоловік, що роки життя віддав військовій службі втомився бути ніким. Він вже третю добу ночує на Соборній площі, не має чого їсти та от-от втратить свідомість від спеки. Остання надія Андрія – бути почутим та стати законним громадянином України.