Палаючі шини під стінами обласного управління поліції

Громадськість вдалася до радикальних дій. Декілька десятків представників патріотичних організацій та засобів масової інформації влаштували під стінами обласного управління поліції пікет з палаючими шинами.

Це пов’язано з тим, що саме сьогодні 4 листопада, мало б відбутись офіційне представлення нового очільника обласної поліції, одіозного Валерія Лютого. Проте на представлення не було запрошено ані представників громадськості, ані засоби масової  інформації. Дивує той факт, що подібного роду захід проводиться в останній робочий день тижня, до того ж ввечері, в неробочий час. Отже, в обхід зауважень та заперечень громади призначення все ж таки мало б відбутись.

Після півгодинної акції протесту та  жорсткого протистояння під входом в управління поліції, активістів все ж впустили в конференц-зали, де в очікуванні представлення, знаходились кілка десятків працівників апарату головного управління нацполіції області. Але самого Валерія Лютого серед присутніх не виявилося. В результаті протестувальникам вдалося зірвати офіційне представлення пана Лютого, а сам претендент на посаду очільника поліції області сховався від активістів в приміщенні зачиненої бухгалтерії управління.

Нагадаємо, що 3 листопада з’явилась інформація, що новим начальником головного управління Національної поліції в Черкаській області призначено Лютого Валерія Васильовича. Пан Лютий має за плечима не зовсім бездоганний послужний список. Адже був фігурантом корупційних справ та був пов’язаний з чиновниками, які підозрюються у сепаратизмі, а в 13 році , за твердженням активістів був причетним до поїздок тітушок на «Антимайдан».
Поки тривало протистояння, з Києва поступив наказ і офіцерам дали команду розійтися.
Активісти майже півгодини очікували, перед зачиненими дверима бухгалтерії, пана Лютого.
Коли знімальна група «Антени» вже монтувала цей матеріал, стало відомо, що Лютий добровільно вийшов з бухгалтерії і насмілився зустрітися із представниками громадськості. Однак про результати цієї зустрічі нам невідомо. За твердженням активістів, громадськість області має наміри вдатися до ще жорсткіших дій, вимагаючи, щоб пост керівника нацполіції області очолив або офіцер, або цивільна людина, до якої б у людей була довіра і він не був пов’язаний зі злочинними схемами колишньої та нинішньої влади.

Нагадаємо, що активісти вже проводили акцію протесту, виступаючи проти нового призначення.

 

Фоторепортаж "Антени"

 

У Черкасах ще одна сім’я утворила дитячий будинок сімейного типу

Ще одна багатодітна сім’я утворилась у Черкасах. Подружжя Харченко вирішили усиновити п’ятьох дітей, таким чином створивши дитячий будинок сімейного типу. За словами Анатолія Харченко, прикладом та натхненниками стали батьки дружини, які передали розуміння великої справи – виховання дітей. Сімейна пара прекрасно усвідомлює, що після усиновлення дітей їхнє життя кардинально зміниться, але вони готові до труднощів.

На жаль, з кожним днем все більше батьків лишають батьківських прав. Тому кількість дітей із статусом позбавленні батьківського піклування також збільшується.

Незважаючи на складне соціальне та економічне становище в країні та інші труднощі, все ж знаходяться люди, які готові щось змінювати та не бояться брати на себе велику відповідальність.

Щороку у Черкасах для дітей-сиріт організовують виставку для розкриття фантазії.

По бульвару Шевченка продовжують укладання плитки

У Черкасах продовжуються роботи з укладання плитки. На цей раз робітники працюють на відрізку пішохідної зони бульвару Шевченка навпроти Будинку торгівлі. Наразі виконані всі підготовчі роботи та розпочато, безпосередньо, укладання тротуарної плитки.

Нагадаємо, що реконструкція бульвару Шевченка розпочалась ще у квітні.

У середмісті ремонтують світлофори

На розі вулиці Байди Вишневецького та бульвару Шевченка робітники усували несправність світлофора. Тому, на деякий час, рух в цьому місці був ускладнений.

Нагадаємо, що на розі Надпільної та Смілянської виникло ДТП

Величезні ями по Пастерівській

По вулиці Пастерівській жахливе дорожнє покриття. Розбиті дві сторони вулиці, що ускладнює рух по цій ділянці дороги. Автомобілі змушені пригальмовувати перед ямами або об`їзжати по узбіччю, а в темну пору доби це може спричинити аварію.

Міський голова перевірив, як реконструюють вул. Героїв Дніпра

Нині працівники готують проїжджу частину до асфальтування. За словами підрядника, всі роботи виконуються у встановлені строки. За умови сприятливої погоди протягом двох тижнів на вулиці встигнуть прокласти вирівнюючий шар покриття.

Вихованці естетичних закладів м. Черкаси отримали стипендії міського голови

Міський голова Анатолій Бондаренко вручив нагороди талановитим дітям та їхнім викладачам. Найбільш активним вчителям призначили грошові винагороди у сумі 5000 грн. Міський голова пообіцяв, що наступного року влада продовжить працювати над розвитком освітнього напрямку, зокрема, сприятиме збагачення матеріально-технічної бази закладів естетичного виховання.

Президент України емоційно висловився про е-декларації та готівку посадовців

Багато тих, хто заповнював е-декларацію, приписав собі кеш вдома, думаючи, що це нульова декларація і це потім дозволить їм уникнути перевірки.

Але ключова позиція – підвести риску того, що робили 25 років. І далі пояснити, де ти, голубе сизий, взяв ці гроші!

Народ і суспільство має право це знати. Боротися треба не з багатими, як дехто думає, а зі злочинцями, які беруть квартири, машини, дачі, вілли, літаки, перебуваючи весь час на державній службі.

Міський голова Черкас звернувся до прокуратури щодо роботи підрядника у дитячій поліклініці

Медзаклад було закрито на ремонт на початку липня поточного року. Тут мали оновити дах, встановити склопакети та виконати внутрішні роботи. За планом підрядника об᾽єкт мали здати за 5-6 тижнів. Але з невідомих причин процес постійно гальмувався. Педіатри змушені вести прийом у переповнених приміщеннях інших дитячих поліклінік, частина трудового колективу налаштована на звільнення. У міськвиконкомі десятки скарг від батьків. А тим часом у дитячій поліклініці №2 повний безлад.

Перемовини міської влади з підрядником, який пообіцяв за два тижні завершити роботи, не дали жодного результату. Тож міський голова Анатолій Бондаренко особисто прибув до поліклініки і був вражений відвертим саботажем робіт на соціально важливому об᾽єкті.

Після побаченого міський керманич висловив своє невдоволення виконавцям робіт та звернувся по цьому питанню до прокуратури.