Під ГУНП в Черкасах палають шини

Палаючі шини під стінами обласного управління поліції

Громадськість вдалася до радикальних дій. Декілька десятків представників патріотичних організацій та засобів масової інформації влаштували під стінами обласного управління поліції пікет з палаючими шинами.

Це пов’язано з тим, що саме сьогодні 4 листопада, мало б відбутись офіційне представлення нового очільника обласної поліції, одіозного Валерія Лютого. Проте на представлення не було запрошено ані представників громадськості, ані засоби масової  інформації. Дивує той факт, що подібного роду захід проводиться в останній робочий день тижня, до того ж ввечері, в неробочий час. Отже, в обхід зауважень та заперечень громади призначення все ж таки мало б відбутись.

Після півгодинної акції протесту та  жорсткого протистояння під входом в управління поліції, активістів все ж впустили в конференц-зали, де в очікуванні представлення, знаходились кілка десятків працівників апарату головного управління нацполіції області. Але самого Валерія Лютого серед присутніх не виявилося. В результаті протестувальникам вдалося зірвати офіційне представлення пана Лютого, а сам претендент на посаду очільника поліції області сховався від активістів в приміщенні зачиненої бухгалтерії управління.

Нагадаємо, що 3 листопада з’явилась інформація, що новим начальником головного управління Національної поліції в Черкаській області призначено Лютого Валерія Васильовича. Пан Лютий має за плечима не зовсім бездоганний послужний список. Адже був фігурантом корупційних справ та був пов’язаний з чиновниками, які підозрюються у сепаратизмі, а в 13 році , за твердженням активістів був причетним до поїздок тітушок на «Антимайдан».
Поки тривало протистояння, з Києва поступив наказ і офіцерам дали команду розійтися.
Активісти майже півгодини очікували, перед зачиненими дверима бухгалтерії, пана Лютого.
Коли знімальна група «Антени» вже монтувала цей матеріал, стало відомо, що Лютий добровільно вийшов з бухгалтерії і насмілився зустрітися із представниками громадськості. Однак про результати цієї зустрічі нам невідомо. За твердженням активістів, громадськість області має наміри вдатися до ще жорсткіших дій, вимагаючи, щоб пост керівника нацполіції області очолив або офіцер, або цивільна людина, до якої б у людей була довіра і він не був пов’язаний зі злочинними схемами колишньої та нинішньої влади.

Нагадаємо, що активісти вже проводили акцію протесту, виступаючи проти нового призначення.

 

Фоторепортаж “Антени”