По вулиці Припортовій демонтували об’єкт з продажу алкоголю

Співробітники управління інспектування демонтували тимчасову споруду по вулиці Припортовій, в якій здійснювали продаж алкоголю. За словами начальника управління інспектування Олександра Давиденка, цьогоріч планують демонтувати ще 50 рекламних конструкцій та 30 тимчасових споруд.

Черкаський виконком проголосував за підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті.

Філармонію прикрасили декоративними амфорами

Дах Черкаської обласної філармонії прикрасили декоративними амфорами. Елементи декори встановили в рамка проекту реконструкції будівлі. Згідно плану проекту «Реконструкції Черкаської обласної філармонії по вул. Хрещатик, 196 в м. Черкаси» 2015 року. На ремонт філармонії заплановано витратити 10 017,146 тис. грн., з них кошти державного фонду регіонального розвитку - 9 015,431 тис. грн., місцевий бюджет - 1 001,715 тис. грн.

Нещодавно по вулиці Максима залізняка зникла зупинка громадського транспорту.

Ветерани АТО та афганці відреагували на останні резонансні події в місті

У зв’язку з останнім подіями, які відбулись в місті, а саме блокування громадськими активістами призначення Валерія Лютого на посаду начальника ГУНП в Черкаській області та рішення міськради стосовно зміни процедури закупівель в системі «Прозоро» і подальшої реакції громадськості на це рішення, члени координаційної ради спілки учасників АТО та ветерани Афганістану організували спільну прес-конференцію, на якій висловили свою позицію та думки стосовно цього.

Проаналізувавши положення речей в місті та враховуючи назріваючу кризу в середині громадського активу Черкас, ветерани АТО та учасники бойових дій в Афганістані підготували проект спільного звернення до Міністра внутрішніх справ, з метою владнати ситуацію.

Під час прес-конференції очільник обласного осередку політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук, який незадоволений сьогоднішнім положенням речей в країні та області, спробував залучитись підтримкою атовців, у можливо подальших, радикальних діях в країні.

Об’єднання організацій учасників АТО готове до круглого столу та діалогу з іншими громадськими організаціями міста. Зокрема анонсувалась перша зустріч, проте у закритому форматі без озвучення можливих учасників.

Громадський активіст, один з учасників переговорів з міським головою, прокоментував рішення міськради стосовно "Прозоро".

У черкаських тролейбусах може подорожчати проїзд

У Черкасах розпочато процедуру регуляторного акту щодо перегляду тарифу на проїзд у міському електротранспорті. Згідно рішення, вартість квитка у тролейбусах становитиме - 2 грн.

За словами директора КП «Черкасиелектротранс» Петра Кучера, подорожчання проїзду необхідне для виживання підприємства, у зв’язку з подорожчанням електроенергії та додаткових витрат на запчастини та інші матеріали. Також пан Кучер відзначив, що послугами тролейбусів, переважно, користується пільгова частина населення міста, тому велике навантаження лягає на міський бюджет.

Передбачається, що у разі підняття ціни на проїзд, комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» буде отримувати майже 211 тисяч гривень економічного прибутку в місяць та близько 2,5 мільйонів – у рік.

Реклама на Антені

Куди черкащани можуть поскаржитися на державних реєстраторів?

При обласному управлінні юстиції створено комісію з розгляду скарг. До неї можуть звернутися громадяни, які вважають дії державних реєстраторів не правомірними. Так, за час роботи комісії розглянуто 25 скарг, 8 з яких задоволено.

Черкаське управління юстиції просить громадські формування переглянути документи.

Реклама на Антені

Підприємці в Черкасах вимагають знизити податки

В середу, 23 листопада місцеві підприємці прийшли до міської влади з вимогою зниження місцевих податків. Інакше, кажуть, вони будуть змушені з 1 січня наступного року припинити підприємницьку діяльність.
Ольга ракова, голова профспілки підприємців "Солідарність"

Черкаські підприємці вимагають зниження податків