На Черкащині екс-міліціонери перекрили трасу

Акції протесту відбувались на Смілянщині, Звенигородщині та поблизу Золотоноші. На кожному з напрямків було задіяно близько 150 осіб. Пенсіонери вимагали відставки міністра МВС Арсена Авакова та перерахунку пенсій. У разі невиконання вимог пенсіонери пообіцяли вдаватися до більш радикальних дій.

Підрядник хоче перетворити Черкаси на «Снігове королівство»?

Підприємець, який має утримувати черкаські дороги, Андрій Бортник відмовляється боротися з ожеледдю через борг збоку міської ради. Про це він повідомив під час екстреної наради у міськвиконкомі. Зокрема, він зазначив, що не виїде на маршрути, поки акти виконаних робіт не будуть проплачені. Але такі акти відсутні у профільному департаменті. Або підрядник їх не подавав, або працівники їх згубили. Щоб прибирати черкаські дороги до кінця року коштів теж нема. На найближчій сесії міськради, що відбудеться вже цієї п᾽ятниці депутати готуються спрямувати на обробку доріг додатково близько 5 млн. грн.

Поки комунальники шукають документи, погода не чекає. На Черкаси знову суне похолодання і автошляхи поволі вкриває ожеледиця. Але підрядника це не хвилює.

Поки підприємець шантажує місто, сподіватися залишається лишень на комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ», яке готове працювати в екстреному режимі. Міський голова Анатолій Бондаренко особисто закликав Андрія Бортника не приплітати політичні питання до комунальних проблем міста.

Вже завтра зранку підрядник має доставити акти у міськвиконком. Міський голова Анатолій Бондаренко стверджує, він знайде можливість закупити техніку і місто буде почищене, якщо пан Бортник продовжить шантажувати міську владу.

Чи впораються комунальники із прибиранням снігу? – прогноз черкащан.

 

Передові технології: Антена оприлюднила нові записи методики викладання за “Макаренко”

 

Компіляція аудіозаписів, зроблених на уроках англійської в Черкаській ЗОШ №17,  у період вересень-листопад 2016 року.
У зв'язку з численними зверненнями до редакції громадян, батьків, представників інших медіа ми публікуємо більш розширений варіант компіляції запису. Ми підготували близько 4 хвилин яскравого аудіо, але в ефір поставили лише близько 2-х. Тому публікуємо більш широкий варіант.

Далі буде...
Нагадаємо, що освітянський скандал сколихнув Черкаси минулого тижня і викликав шалений суспільний резонанс.

Читайте по темі:

Учні черкаської школи шоковані емоційною поведінкою вчительки

Ученицю 5 класу, що заявила про моральні тортури з боку вчительки англійської, однокласники обізвали “крисою-українкою”, батько викликав до школи поліцію

Світ навиворіт: в некомпетентності освітян винні журналісти!

«Ті, що пережили пекло», – черкащанам показали фільм про українських в᾽язнів ДНР та ЛНР

Документальна стрічка «Ті, що пережили пекло» містить свідчення жертв про місця незаконних ув᾽язнень на Донбасі. З березня по листопад 2015 року було опитано понад 160 цивільних та військових, що пережили полон у зоні АТО. Нині у полоні терористів перебуває понад 100 українців.

Група «Патріот» із Черкас вже два роки звільняє військовополонених.

 

У Черкасах з᾽явилося “казкове містечко”

Зимові олені та сніговички вже оселилися у сквері «Юність». Вже традиційно напередодні новорічних свят центральну частину міста прикрашають казковими персонажами, колісницями та гірляндами. За тиждень маленьких черкащан вітатиме Святий Миколай, тож саме час надати місту чарівності.