Мешканці одного з житлових будинків живуть у жахливих умовах

Мешканці житлового будинку по вулиці Різдвяній скаржаться на жахливий, фактично аварійний, стан будинку. За словами місцевих мешканців, будинку вже майже 60 років, і капітального ремонту він не бачив. Люди зауважили, що найбільша проблема будинку - це перекриття даху. В деяких квартирах обвалювалась стеля, тому жити там вкрай небезпечно.

Частина мешканців багатоквартирного будинку стали заручниками бюрократії.

 

Частина мешканців багатоквартирного будинку стали заручниками бюрократії

У багатоквартирному будинку, що по вулиці Припортовій виникла парадоксальна ситуація. Серед 5-ти під’їздів даного будинку, лише в одному встановлений тепловий лічильник, згідно якого мешканці цього під’їзду сплачують за опалення. Натомість всі інші мешканці будинку змушені платити втричі більше. Таке положення речей не задовольняє людей, тому вони намагаються знайти правди.

В офіційній відповіді Черкаської ТЕЦ говориться про те, що перед встановленням лічильників в інших під’їздах, спочатку необхідно провести загальну реконструкцію будинку. До того ж в кожному з під’їздів встановлені індивідуальні теплові пункти, які призначені для регулювання та обліку тепла в окремо взятому під’їзді. Проте «тепловики» вперто зсилаються на реконструкцію та значні витрати на реалізацію проекту.

Місцеві мешканці нарікають на не підйомну вартість тарифів та дивуються, чому розпорядження Уряду не виконується на місцях. СИНХРОН Любов ФЕДОРЕНЧЕНКО, мешканка будинку №18 З урахуванням сплати за тарифи, з пенсії залишається 450 грн

Люди все ж сподіваються віднайти правду та встановити справедливість, не переплачуючи за тепло, яке вони не споживають.

Біля Станції швидкої допомоги сталася ДТП. Водій в лікарні.

Громадськість звернула увагу депутатів на свавілля чиновників Держгеокадастру

До депутатів обласної ради звернулись мешканці Жашківщини, атовці, які не можуть отримати земельні ділянки. Люди нарікають на свавілля чиновників Держгеокадастру в Черкаській області та висунули свої вимоги.

Врешті-решт 57 депутатів прогодували за прийняття цього питання до порядку денного.

Обрано нового заступника голови обласної ради.

Обрано нового заступника голови обласної ради

На черговому засіданні обласної ради одним з перших питань було обрання заступника голови обласної ради. Офіційним кандидатом, обговореним в депутатських комісіях, став «радикал» Олексій Гайович. Проте не всі депутати погоджувались з такою кандидатурою. З власною пропозицією виступив Микола Булатецький.

У свою чергу голова обласної ради Олександр Вельбівець наголосив на тому, що кандидатура офіційно обговорена і затверджена, тому голосування відбудеться саме за нею. З обранням лічильної комісії, депутати вирушили на таємне голосування. Невдовзі голова лічильної комісії Валентина Делібожак озвучила результати.

Новообраний кандидат подякував за довіру та зайняв власне місце у президії.

Окрім того депутати проголосували за присвоєння Гайовичу третього рангу посадової особи.

Реконструювати Черкаський театр заважає квітковий павільйон.