Частина мешканців багатоквартирного будинку стали заручниками бюрократії

У багатоквартирному будинку, що по вулиці Припортовій виникла парадоксальна ситуація. Серед 5-ти під’їздів даного будинку, лише в одному встановлений тепловий лічильник, згідно якого мешканці цього під’їзду сплачують за опалення. Натомість всі інші мешканці будинку змушені платити втричі більше. Таке положення речей не задовольняє людей, тому вони намагаються знайти правди.

В офіційній відповіді Черкаської ТЕЦ говориться про те, що перед встановленням лічильників в інших під’їздах, спочатку необхідно провести загальну реконструкцію будинку. До того ж в кожному з під’їздів встановлені індивідуальні теплові пункти, які призначені для регулювання та обліку тепла в окремо взятому під’їзді. Проте «тепловики» вперто зсилаються на реконструкцію та значні витрати на реалізацію проекту.

Місцеві мешканці нарікають на не підйомну вартість тарифів та дивуються, чому розпорядження Уряду не виконується на місцях. СИНХРОН Любов ФЕДОРЕНЧЕНКО, мешканка будинку №18 З урахуванням сплати за тарифи, з пенсії залишається 450 грн

Люди все ж сподіваються віднайти правду та встановити справедливість, не переплачуючи за тепло, яке вони не споживають.

Біля Станції швидкої допомоги сталася ДТП. Водій в лікарні.