До Дня Незалежності у Черкасах у плавання вийшов корабель, названий на честь загиблого АТОвця

В рамках відзначення свята Дня Незалежності України, у Черкасах, після тривалого застою, на воду спустили бойовий корабель. Але судно не буде виконувати бойові завдання, а послужить як навчальний майданчик для майбутніх моряків – вихованців міського клубу юних моряків.

Востаннє корабель виходив на воду більше 20 років тому. Відновити його взялися коштом міського бюджету після Майдану. На ремонт пішло 200 тисяч гривень. Нині завдяки судну вихованці міського клубу юних моряків зможуть проходити повноцінну корабельну практику.

Читайте також: На транспортному кільці вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги засяяв велетенський тризуб

У Черкасах відбувся вже шостий парад візочків

Вже традиційно до Дня Незалежності у Черкасах минув парад дитячих візочків. До слова, це вже шостий парад дитячого транспорту. Цьогоріч кількість креативних ідей була не меншою, ніж і у попередні роки.

Учасників параду візочків нагороджували у номінаціях «Красива україночка», «Творча черкаська родина», «У світі казок», «Всі професії важливі», «Креативна парочка» та інші.

Цього року в параді візочків взяла участь велика кількість родин: близько 200 учасників на велосипедах та самокатах, і близько 30 з візочками.

Читайте також: На транспортному кільці вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги засяяв велетенський тризуб

На транспортному кільці вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги засяяв велетенський тризуб

В День Державного Прапора України у Черкасах відбулось урочисте відкриття оновленої стели з гербом України. Відтепер в’їзд у місто зі сторони Сміли на транспортному кільці прикрашає величезний тризуб.

Загальна висота конструкції складає 11 метрів, тоді як сам герб сягає 8,2 метрів висотою та 6 метрів шириною. Вага одного із символів України складає 5 тонн.

Читайте також: Українське ноу-хау: У Черкасах хочуть побудувати перший в Україні динамічний павільйон

До Дня Незалежності у Черкасах відбулось свято «Молодь.ua»

У Черкасах до Дня Незалежності відбулось свято «Молодь.ua». На захід, відсвяткувати 26-річчя української Незалежності, прийшли сотні черкасців та гостей міста. Організатори підготували різноманітні творчі локації та фотозони. Окрім цього публіку розважали співами та танцями дитячі творчі колективи міста.

Читайте також: У Черкасах традиційно відбулись урочистості до Дня Державного Прапору України