У квітні поїзди у сполученні станція Ім. Т. Шевченка-Знам’янка курсуватимуть зміненим графіком руху

У зв’язку з плановою реконструкцією колії перегону Фундукліївка-Цибулеве дільниці Ім. Т. Шевченка-Знам’янка деякі приміські та пасажирські поїзди тимчасово курсуватимуть зміненим графіком руху. Роботи проводитимуться в період з 8 до 26 квітня 2019 р. 

Для уникнення непорозумінь закликаємо пасажирів обов’язково заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, вказаною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах. 

Ознайомитися з розкладом руху пасажирських та приміських поїздів можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» й на залізничних вокзалах. 

джерело

5 березня рятувальники завітали до загальноосвітньої школи №2 села Червона Слобода

5 березня фахівці Черкаського міськрайонного відділу УДСНС області в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» завітали до загальноосвітньої школи №2 села Червона Слобода Черкаського району.

Урок складався з двох частин: теоретичної, де діти дізнавались про правила безпечної життєдіяльності, та практичної частини, під час якої школярам демонстрували техніку та спорядження різних підрозділів ДСНС. Спочатку фахівці ДСНС у формі виступу розповіли школярам як поводити себе в різних видах надзвичайної ситуації, а саме під час пожежі, правила поведінки під час перебування у лісових масивах та водоймах.

Окремо рятувальники звернули увагу учнів на дотриманні заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та попередження пожеж в екосистемах. На завершення теоретичної частини діти подивились мультфільм “Фокс і Трот поспішають на допомогу” про правила безпечної поведінки у побуті.

Вже на шкільному подвір’ї працівники Служби порятунку продемонстрували, як за допомогою спеціальної техніки та обладнання рятують людські життя. В ході акції школярі із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг вогнеборців, адже не кожен день є можливість вдягнути на себе справжнє бойове спорядження пожежного. Наостанок всі учасники акції отримали від рятувальника-посіпаки календарики та прапорці із логотипом ДСНС.

Дивіться також: На Черкащині сталася смертельна ДТП

У Смілянському міському Будинку культури провели Свято Весни для сивочолих леді

Квіти, музичні дарунки та натхнення мистецтвом. 4 березня у Смілянському міському Будинку культури організували літературно-мистецьку світлицю. На весняну зустріч, приурочену до 8 березня, запросили тих, хто вже давно вподобав міський Територіальний центр соціального обслуговування.

Свято Жінки, Краси, Любові  розпочали виступом чоловічого активу терцентру.

Найкращі вітання і найщиріші побажання літнім пані висловили і директор Смілянського територіального центру Олександр Лисенко та представник міського виконавчого комітету Олександр Головченко.

Усі щемливі пісні виконавці різного віку цього дня адресували найдорожчим у житті матусям.

Позитивного настрою та радісних моментів присутнім у залі додали і гумористичні замальовки вихованців дитячої театральної студії «Калейдоскоп» міського Будинку культури. Сучасне мистецтво східного танцю глядачам презентували учасники танцювального клубу «Аіша». Виступи були надзвичайно емоційними. За пісенними та танцювальними вітаннями час промайнув надто швидко.  Та головне, свято подарувало підопічним Смілянського територіального центру новий інтерес до життя, сповнило тіло та розум втраченою енергією та дозволило жінкам вкотре відчути себе чарівними, милими, коханими і потрібними.

Дивіться також: Write On! Смілянські школярі демонстрували креативне мислення і знання англійської

Write On! Смілянські школярі демонстрували креативне мислення і знання англійської

Смілянські школярі довели, що не просто знають англійську мову, а й вміють креативно і критично мислити та висловлювати свої думки іноземною мовою. Вони взяли участь у  міжнародному конкурсі Write On! Проводиться він за підтримки Корпусу Миру США. Наразі волонтер цієї організації Білал Ямак працює у Смілі. Тож саме він і запропонував долучити смілянських школярів до міжнародного проекту. Координаторами проведення конкурсу Write On! виступили працівники Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Твердять, були вражені тим відгуком, який знайшли серед учнів смілянських шкіл. Адже багато дітей зголосились взяти участь у конкурсі і спробувати свої сили. Результати теж вразили.

Участю у  міжнародному конкурсі креативного письма співпраця волонтера Корпусу Миру із навчальними закладами Сміли не обмежилась. Народились і нові проекти.

Дивіться також: STREAM-освіта. Досвід НВК «ЛІДЕР»