В Умані напередодні свята Рош га-Шана відбулися спеціальні антитерористичні тренування

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Черкаській області провела в Умані спеціальні антитерористичні тренування напередодні відзначення іудейського свята Рош га-Шана.

Читати далі В Умані напередодні свята Рош га-Шана відбулися спеціальні антитерористичні тренування

Підстанція 110/10 кВ “Дніпровська”, яка вже два роки обслуговує більшу частину міста Черкаси, — найсучасніша в області

Підстанцію 110/10 кВ «Дніпровська» ввели в експлуатацію два роки тому. На її відкриття черкасці чекали 10 років. Саме стільки часу пішло на будівництво та облаштування. За словами заступника директора технічного з високовольтних мереж В’ячеслава Гайка, ця підстанція неабияк посприяла вирішенню питання щодо якості постачання електроенергії жителям міста.

Читати далі Підстанція 110/10 кВ “Дніпровська”, яка вже два роки обслуговує більшу частину міста Черкаси, — найсучасніша в області

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» лідирує у центральних регіонах — опитування

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ», створена лише у травні цього року, уже вийшла в лідери місцевих виборів у центральних регіонах. Зокрема, новостворена партія утримує абсолютне лідерство у Черкаській області. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 10-14 вересня.

Читати далі Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» лідирує у центральних регіонах — опитування