Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» лідирує у центральних регіонах — опитування

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ», створена лише у травні цього року, уже вийшла в лідери місцевих виборів у центральних регіонах. Зокрема, новостворена партія утримує абсолютне лідерство у Черкаській області. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного 10-14 вересня.

Так, на виборах до Черкаської обласної ради за партію готові проголосувати 21,5% тих, хто визначився і збирається голосувати. Це найвищий показник підтримки в області.

На виборах до міської ради Черкас у партії ще кращий показник – за неї збираються проголосувати 32,9% виборців. У найближчого конкурента – партії «Слуга народу» – лише 13,3% підтримки.

Кандидата у міські голови Черкас від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Анатолія Бондаренка взагалі підтримує більшість містян – 56,5% серед тих, хто визначився і збирається голосувати.

Нагадаємо, політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» була створена 20 травня 2020 року. Лідером політсили є чинний народний депутат Ігор Палиця.

Аудиторія: мешканці Черкаської області  від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю.    Вибіркова сукупність: 1600 респондентів (похибка не більше 2,4%), у т.ч. 658 респондентів – обласний центр (похибка не більше 3,8%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Терміни проведення: 10-15 вересня 2020 р.

джерело