Всеукраїнський фестиваль із сучасних танців «Open STORM battle–2021» зібрав хіпхоперів у Смілі

15 травня у Смілі знову «заштормило». Під діджейські ритми підлітки змагаються у батлах з хіп-хопу один на один. Це на сцені Смілянського міського будинку культури пройшов Всеукраїнський фестиваль із сучасних танців «Open STORM battle».

Читати далі Всеукраїнський фестиваль із сучасних танців «Open STORM battle–2021» зібрав хіпхоперів у Смілі

Центр сортування, переробки, утилізації твердих побутових відходів мають намір побудувати на Черкащині

Відповідний меморандум про партнерство та співробітництво підписали Олександр Скічко та черкаська компанія ТОВ «Екоцентр МБО-Т». Сміттєпереробний завод планують розмістити поблизу ПАТ «Азот».

Читати далі Центр сортування, переробки, утилізації твердих побутових відходів мають намір побудувати на Черкащині

Сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору стартують із 1 червня

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Читати далі Сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору стартують із 1 червня

Помер юнак, який отримав вогнепальне поранення в голову у тирі черкаської школи

19 травня перестало битись серце дев’ятикласника Черкаської загальноосвітньої школи №34 Артема Попова, який місяць тому травмувався у тирі КДЮСШ №2.

Читати далі Помер юнак, який отримав вогнепальне поранення в голову у тирі черкаської школи

На Черкащині сапери вилучили та знищили 30 боєприпасів часів війни

18 травня сапери групи піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили та знищили на спеціальному полігоні 24 артснаряди калібром 45 мм, 5 мінометних мін 50 калібру та одну мінометну міну 82 калібру.

Читати далі На Черкащині сапери вилучили та знищили 30 боєприпасів часів війни

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження майна чиновника у Черкасах

Сьогодні, близько 1-ї години ночі, на спеціальну лінію 102 надійшла заява від одного з чиновників та депутата Черкаської міської ради, про те що вночі невідома особа кинула на подвір’я його домоволодіння пляшки з легкозаймистою речовиною. 

Читати далі Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження майна чиновника у Черкасах

Фахівці управлінської компанії «Нова якість» показали і розказали, як відбувається вивезення негабаритних відходів у Черкасах

Першим на майданчик приїздить от такий навантажувач та вантажний автомобіль. Їхнє завдання — забрати непотріб із металевого контейнера і поставити його на місце. Далі цей екіпаж рухається до наступної за маршрутом адреси.

Читати далі Фахівці управлінської компанії «Нова якість» показали і розказали, як відбувається вивезення негабаритних відходів у Черкасах

За результатами І кварталу міський бюджет недоотримав 13 млн гривень

Про це повідомили на засіданні виконавчого комітету, звітуючи про виконання бюджету Черкаської міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року.

Читати далі За результатами І кварталу міський бюджет недоотримав 13 млн гривень