У Черкасах можна торгувати посадковим матеріалом навіть узимку: дозвіл продовжили до 31 грудня 2025 року

Дозвіл торгувати посадковими матеріалами на ярмарку у Черкасах на розі вулиць Смілянської та Благовісної продовжив Черкаський міськвиконком. Відповідне рішення ухвалили під час засідання 30 червня.

Читати далі У Черкасах можна торгувати посадковим матеріалом навіть узимку: дозвіл продовжили до 31 грудня 2025 року

Тепер у Черкасах можна поскаржитись на амброзію

З настанням літа для багатьох жителів Черкас стає актуальною проблема алергії на амброзію. Ця рослина є отруйним бур’яном, тому міською радою вживаються систематичні заходи для боротьби з нею.

Читати далі Тепер у Черкасах можна поскаржитись на амброзію

Тепер колекторські компанії не можуть працювати без попередньої реєстрації, яка триватиме протягом місяця з 14 липня — НБУ

За новою вимогою законодавства, колекторські компанії зможуть продовжити свою роботу за умови присутності у відповідному реєстрі.

Читати далі Тепер колекторські компанії не можуть працювати без попередньої реєстрації, яка триватиме протягом місяця з 14 липня — НБУ

З 1 липня набув чинності закон про землю: відтепер власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення мають більше можливостей розпоряджатися своєю землею

Сьогодні, 1 липня 2021 року, набув чинності Закон України №552-IX від 31.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення».

Читати далі З 1 липня набув чинності закон про землю: відтепер власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення мають більше можливостей розпоряджатися своєю землею

У Дніпрі біля «Бочки» рятувальники виловили потопельника

30 червня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро, в районі розважального комплексу «Бочка», виявлено тіло людини.

Читати далі У Дніпрі біля «Бочки» рятувальники виловили потопельника

Човен із людьми віднесло від берега. Їх доправляли на берег рятувальники

1 липня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що в акваторії річки Дніпро, на відстані близько 1,5 км від берега, перебувають на човні та не можуть самостійно дістатися берега двоє людей.

Читати далі Човен із людьми віднесло від берега. Їх доправляли на берег рятувальники

У Смілі перекинулась автівка: загинув 18-річний водій, ще двоє молодих людей травмувалися

Близько 3-ї години ночі 1 липня на вулиці Незалежності у Смілі автомобіль Hyundai в’їхав у стовп та перекинувся. Очевидці повідомили про кількох травмованих, тож до місця події виїхали дві бригади швидкої.

Читати далі У Смілі перекинулась автівка: загинув 18-річний водій, ще двоє молодих людей травмувалися