Юрій Єфремов розповів, як відроджує штучно збанкрутіле за часів Одарича черкаське комунальне підприємство “Екологія”

Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив фінансовий план діяльності комунального підприємства на поточний та наступний роки.

Читати далі Юрій Єфремов розповів, як відроджує штучно збанкрутіле за часів Одарича черкаське комунальне підприємство “Екологія”

Черкаси в очікуванні мокрого снігу, але потеплішає

Відбувається чергова зміна погоди. Холодний антициклон відходить на схід і поступається місцем північноатлантичним циклонам, з якими надійде більш тепле повітря і невеликі опади.
Найближчої ночі атмосферний фронт принесе невеликий дощ та мокрий сніг. При цьому вночі ще можливі невеликі морози до 3º , тому опади, підмерзаючи, місцями створюватимуть на дорогах ожеледицю. Вдень чекаємо невеликий дощ, а щільна хмарність не дасть стовпчикам термометрів піднятись вище 1-6º тепла. До кінця тижня потепління «набиратиме обертів».

Читати далі Черкаси в очікуванні мокрого снігу, але потеплішає

Рівень води в Кременчуцькому водосховищі катастрофічно знижується

Цьогоріч відмічається надшвидке сезонне падіння рівня води в найбільшому водосховищі на Дніпрі Кременчуцькому.
Про це пишуть занепокоєні громадяни на своїх сторінках у фейсбук, відмічаючи, що темпи спуску води зі сховища в цьому році відбуваються швидшими ніж зазвичай темпами.

Читати далі Рівень води в Кременчуцькому водосховищі катастрофічно знижується

В Благодатному створюють Центр безпеки громадян, де постійно чергуватимуть рятувальники, поліція та медики

Незабаром в одному із сіл Золотоніської громади – Благодатному − з’явиться Центр безпеки громадян. В одному місці гуртуватимуться рятувальники, медики та поліція. Як розповів староста Благодатного Дмитро Шевченко, вже є проєкт на ремонт колишнього приміщення пожежної частини у селі, що стане місцем його локації.

Читати далі В Благодатному створюють Центр безпеки громадян, де постійно чергуватимуть рятувальники, поліція та медики

Між Києвом та Черкасами вже в березні 2022 року курсуватимуть швидкісні електропотяги

Швидкісні електропоїзди між Києвом і Черкасами почнуть курсувати через кілька місяців. Про це під час транспортного форуму в Києві заявив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Читати далі Між Києвом та Черкасами вже в березні 2022 року курсуватимуть швидкісні електропотяги