У Черкасах комунальники регулярно перевіряють воду у Дніпрі на відповідність санітарним нормам

Якість води водоймищ і річок, що використовуються в зонах рекреації, повинна відповідати вимогам санітарного законодавства.

Читати далі У Черкасах комунальники регулярно перевіряють воду у Дніпрі на відповідність санітарним нормам

До 10 років в’язниці: в Україні посилять покарання за пожежі через підпал сухої трави

Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроект №7212-1, який передбачає посилення покарання за підпал сухої трави та листя, а також розширення переліку дій, за які передбачено кримінальну відповідальність. Про це повідомляється на сайті Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України.

Читати далі До 10 років в’язниці: в Україні посилять покарання за пожежі через підпал сухої трави

У ПАТ «Черкасиобленерго» відбулась нарада з питань підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років

Нарада згідно розпорядження Кабінету Міністрів України з питань підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до проходження осінньо-зимового періоду днями відбулася у ПАТ «Черкасиобленерго».

Читати далі У ПАТ «Черкасиобленерго» відбулась нарада з питань підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 років

Виконком погодив виділення додаткових коштів на нанесення дорожньої розмітки у Черкасах

Виконком погодив виділення додаткових коштів для КП «ЧЕЛУАШ» на нанесення дорожньої розмітки. На це хочуть додати 2,6 млн.грн.

Читати далі Виконком погодив виділення додаткових коштів на нанесення дорожньої розмітки у Черкасах

28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності

28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності — це свято було запроваджено рік тому, під час святкування Дня Незалежності. Тоді на урочистому засіданні Верховної Ради України Президент підписав відповідний Указ і повідомив, що цей день стане державним вихідним.

Читати далі 28 липня 2022 року українці вперше святкують День Української Державності

Про проблеми із оповіщенням про повітряні тривоги можна повідомляти до служби «1505»

Аби усі жителі Черкас добре чули сигнали повітряної тривоги і вчасно переходили в укриття, у Черкаській міській раді працюють над усуненням недоліків, які виявляють у системі оповіщення.

Читати далі Про проблеми із оповіщенням про повітряні тривоги можна повідомляти до служби «1505»

Найновіший пакет військової допомоги включатиме додаткові системи HIMARS, ще більше боєприпасів і значну кількість безпілотних систем Phoenix Ghost

Цей пакет військової допомоги включає обладнання вартістю близько 175 мільйонів доларів США, яке було вилучене з військових запасів США президентським розпорядженням, та устаткування в рамках Ініціативи сприяння безпеці України на суму 95 мільйонів доларів.

Читати далі Найновіший пакет військової допомоги включатиме додаткові системи HIMARS, ще більше боєприпасів і значну кількість безпілотних систем Phoenix Ghost

Бібліотека-філія №6, яка понад 50 років обслуговувала жителів Хімселища, запрацювала в новому приміщенні

З 27 липня бібліотека-філія №6 Черкаської міської централізованої бібліотечної системи, яка понад п’ятдесят років обслуговувала жителів Хімселища, запрацювала в новому приміщенні (на вулиці В’ячеслава Чорновола, 251), повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Читати далі Бібліотека-філія №6, яка понад 50 років обслуговувала жителів Хімселища, запрацювала в новому приміщенні

Антонівський міст втомився та став “розвідним”. ЗСУ вдарили ракетами по мостам біля Херсона

Влучними ракетними ударами ЗСУ зруйнували Антонівський міст через Дніпро біля Херсону. Відтак, угрупування орків на правому березі віднині відрізане від постачання з материкової окупаційної зони.

Читати далі Антонівський міст втомився та став “розвідним”. ЗСУ вдарили ракетами по мостам біля Херсона

Іранські БПЛА навряд чи вплинуть на хід війни

Журналіст Валерій Ворортник, який тривалий час вивчає тематику військового застосування безпілотних літальних апаратів, у своєму дописі у Фейсбук розкритикував підвищену увагу українських медіа до міфічного подарунка з боку Ірану росії нібито великої кількості ударних дронів.

Читати далі Іранські БПЛА навряд чи вплинуть на хід війни