Випускний у «Школі комп’ютерної грамотності» для черкащан поважного віку

«Гугл», «Приват 24», «Скайп» та ще багато нових слів з’явилося останнім часом в лексиконі  черкащанки Любові Максимівни Каук. Вона - пенсіонерка з активною життєвою позицією, і одна з випускників "Школи комп’ютерної грамотності". «Володіти комп’ютером, або вміти користуватися смартфоном чи планшетом наразі має кожен, хто прагне крокувати у ногу із часом», - переконана Любов Максимівна. «Коли я оволоділа «Скайпом» для того, щоб спілкуватися з онуком, мені захотілося більшого. Згодом навчилася поповнювати  свій мобільний через Інтернет та користуватися програмою «Приват 24». Втім, найскладнішим виявилося дистанційно вносити комунальні платежі. Особливі проблеми виникли із сайтом «Водоканалу», але інструктори  мені допомогли», - зізнається пенсіонерка.

"Школа комп’ютерної грамотності" для людей поважного віку створена за ініціативи Черкаської міської організації ПП «Об’єднання «Самопоміч». Це вже третій випуск, та наразі вже набрано ще кілька нових груп.

«Попит на навчання серед літніх черкащан величезний», - стверджує депутат Черкаської міськради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Микола ФОМИЧ. Також пан Микола зазначив: «Навчання проходять безкоштовно. Курс "Школи комп’ютерної грамотності" складається з десяти занять, під час яких двоє інструкторів навчають відвідувачів усьому,чого вони прагнуть вміти. Багато хто з учнів приходять зі своїми планшетами та ноутбуками,  що значно спрощує роботу інструкторів та сам навчальний процес».

«Сьогодні у нас випускний. Буде святковий торт із чаєм», - всміхається депутат.

Вручення сертифікатів про закінчення навчальних курсів відбулося без особливого пафосу. Щирі вітання та теплі слова від  представників черкаського осередку  «Об’єднання «Самопоміч» для випускників, певно, були ціннішими за офіційні документи. Старенькі щиро раділи і дякували за найкоштовніше, що  отримали тут. За увагу, людяність та розуміння.

Об’єднання «Самопоміч» презентувало в Черкасах три соціальні проекти