Помер Владика Іларіон

Єпископ Української Автокефальної Православної Церкви Іларіон помер на 47 році життя.

Про це повідомляє сайт Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Мефодія.

«26 вересня на 47 -му році життя спочив Преосвященний Іларіон ( Савчук ), єпископ Черкаський і Кіровоградський , керуючий Черкаській та Кіровоградською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви», - йдеться в повідомленні.

Відспівування єпископа відбулося 28 вересня.

У Черкасах зявились нові дитячі майданчики

З веселими розвагами та посмішками малюків у трьох черкаських дворах відбулося відкриття сучасних дерев’яних майданчиків. Цього разу казка завітала до дітлахів за адресами вул. Р. Люксембург  та В. Чорновола

Навідати дітлахів мікрорайону приїхав секретар міськради Олександр Радуцький зі  своєю потенційною наступницею Альоною Вербицькою. Він зазначив, що жителі давно звертались з проханням обладнати ігрові зони у мікрорайоні «Шкільний». Після відкриття майданчиків Олександр Романович прозвітував про свою та депутатську роботу у дитячих садочках № 57 та 69.

РАДУЦЬКИЙ та його команда йдуть до влади

43 кандидати в депутати від місцевого осередку БПП «Солідарність» подали документи до Черкаської виборчої комісії. Робоча група перевірить усі дані та зареєструє потенційних депутатів міської ради та міського голову.

Не всім політичним силам вдалося зареєструватися у міській виборчій комісії. 12 кандидатів від партії вільних демократів, швидше за все, не зможуть взяти участь у виборчих перегонах через неналежне оформлення документів.

“І знову гаряче” – черговий скандал навколо ЦДЮТ

І знову гаряче. Цього разу конфліктом суперечки стала інформаційна дошка біля ЦДЮТ на території, яка йому ж і належить. Директор закладу, пан Забелін, стверджує, що йому вже майже місяць погрожують фізичною розправою та зрізанням цієї дошки такі особи, як Крамар та Лебєдцов, кіоск котрих було демонтовано.
Шукаючи захисту та підтримки, для урегулювання напруженої ситуації було викликано наряд міліції і також представників відповідних органів. Перевіривши всі наявні документи працівники Придніпровського РОВД підтвердили той факт, що у пана Забєліна є акт про землю та технічний звіт, котрі засвідчують приналежність спірного шматка землі до території ЦДЮТ.
На то мість, інша сторона конфлікту стверджує, що інформаційну дошку потрібно демонтувати на підставі того, що вона встановлена незаконно, про що свідчить припис від 10,09,2015 року, і що дозвільний документ, яким апелює пан Забелін, не є легетивним. Директор департаменту освіти Марина Бакланова в офіційному листі повідомляє, що не надавали дозволу на встановлення інформаційної дошки, тому що в її повноваження не входить оперативне керування ЦДЮТ.
Скоріш за все справа може дійти до суду, де і буде вирішено спірне питання.