У Черкасах наосліп обирали голоси

Щороку у Черкасах проходить аналог телевізійного вокального шоу «Голос». Проект реалізовує Центр дитячої та юнацької творчості. Відбір учасників здійснюється у три етапи: сліпе прослуховування, вокальні батли та сольні виступи виконавців. Цьогоріч «Голос» ЦДЮТ вже втретє відбувається у Черкасах, про його особливості розповіла організатор, керівниця вокальної студії «Нон-Стоп» Наталія Субботова.

Напередодні сліпого прослуховування учасники нервують, адже повинні вразити журі не зовнішністю, а силою голосу. Учасниця змагань Ангеліна Половинка має неабиякий конкурсний досвід, тож знає рецепт перемоги.

Визначають кращий «голос» «голосок» та «голосочок» журі у складі вокалісток Анни Ярової, Яни Боровик та Катерини Субботової. Оцінювати дитячі здібності – завдання не з простих. Як бути чесним і не розбити юні серця?

“Спів Братів” присвятив пісню Героям Майдану

Черкаські музиканти написали музику на слова відомого поета із Запоріжжя Олександра Виженка. Так з'явилася композиція "Очі небесної сотні". Власне брати Осичнюки разом зі своїм батьком були активними учасниками революційних подій. Тож тема Майдану їм дуже близька.

Біля міськради облаштували зону відпочинку

Біля будівлі міськради  презентували ліхтар, три нові лавки зі зручними урнами поряд та місями паркування для велосипедів. Днями виставку приберуть. Сподіваємося, що такий комфорт таки дійде до черкаських зон відпочинку.

В Черкасах вшанували Небесну сотню

День Героїв Небесної Сотні відзначають в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності. Цю дату встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року. Напередодні другої річниці революції в усіх українських містах проходять тематичні заходи, Черкаси не виняток.