Біля будівлі міськради презентували ліхтар, три нові лавки зі зручними урнами поряд та місями паркування для велосипедів. Днями виставку приберуть. Сподіваємося, що такий комфорт таки дійде до черкаських зон відпочинку.
ідентифікатор медіа L10-01833
Біля будівлі міськради презентували ліхтар, три нові лавки зі зручними урнами поряд та місями паркування для велосипедів. Днями виставку приберуть. Сподіваємося, що такий комфорт таки дійде до черкаських зон відпочинку.