З початку року до громадських робіт з оформлення субсидій залучено близько 100 безробітних

У зв’язку з тим, що в сільській місцевості відсутня достатня кількість робочих місць для постійної зайнятості, в районі систематично організовуються оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру.

За словами директора Черкаського районного центру зайнятості Олександра Гриценка, з початку 2017 року до громадських та тимчасових робіт в Управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та опрацювання відповідної документації було залучено 80 безробітних. Саме участь у громадських роботах дала можливість цим людям відновити свої вміння та презентувати роботодавцю свої професійні якості.

«З урахуванням прийнятих у травні поточного року змін до законодавства, працівниками управління здійснюється перерахунок субсидії без додаткового звернення осіб, які отримували її у попередньому періоді, а також призначення та надання населенню субсидій за новими зверненнями. Враховуючи оперативність вирішення цього питання, допомога Черкаського районного центру зайнятості  управлінню в залученні безробітних до роботи з документацією з нарахування субсидій – є вкрай актуальною та необхідною, що дає змогу якісно та вчасно здійснити розрахунок та перерахунок субсидій всім бажаючим», – відзначає директор.

Наприклад, Суська Аліна влітку цього року отримала диплом спеціаліста з соціальної роботи і на сьогодні продовжує навчання на заочному відділенні, після завершення якого отримає ступінь магістра. Під час навчання дівчина на практиці здобула певний досвід в різних соціальних установах міста: Управлінні праці та соціального захисту населення, Соціальному центрі матері і дитини та Черкаському районному центрі зайнятості. Тому вже восени, коли постало питання працевлаштування, Аліна звернулася до центру зайнятості. На період пошуку постійної роботи фахівці центру запропонували дівчині тимчасове місце роботи в районному управлінні праці та соціального захисту населення.

Черкаський РЦЗ