У Смілянській школі №1 цьогорічний День здоров’я вирішили провести не традиційно

У Смілянській школі №1 цьогорічний День здоров’я вирішили провести не традиційно. Педагоги запросили на ранкову зарядку таких гостей, з якими дітям було весело і корисно познайомитись.

Олімпійський тиждень 2019 завершився таким собі спортивним челенджем. Фізкультура – це не лише зарядка вранці, хотіли проілюструвати школярам старші наставники. Розвивати свої м’язи та рухливість суглобів можна і під час їзди на велосипеді, і ритмічно рухаючись під музику. Танець щастя запропонувала виконати дітям разом з нею тренер з акробатики на пілоні Юлія Ткаченко.

Ритмічно розігрілись. Тож діти залюбки і інші вправи виконують. Розтяжка теж невід’ємний елемент завершення щоденного комплексу вправ, запевнила пані Юлія. А хто прагне більш ретельно займатись акробатикою, то й запросила до себе на тренування. Чого можна досягти продемонструвала дочка тренера учениця 1 школи Валерія.

З аеробіки перейшли до танців хіп-хоп культури. Цей напрямок презентував керівник школи танців Дмитро Молотков

Такі танці під силу кожному. Здавалося б елементарні рухи заряджають енергією. Діти наочно і на власному прикладі побачили, що зарядка це не лише нудне виконання вправ. ЇЇ можна робити і весело, і модно. А кому до вподоби хіп-хоп культура можуть і поглибити свої танцювальні навички вже на заняття х у школі танців. Є у навчальному закладі свої любителі розім’ятись під музику. Адже з друзями все робити набагато веселіше і  ніяка гіподинамія не загрожує.

Феєричною крапкою ранкового відкриття дня здоров’я у першій школі сталі дуже яскраві гості. Плюшеві ростові ляльки зробили справжній фурор не лише серед учнів, а й серед вчителів. До речі, ці здавалося б пухленькі герої, доволі рухливі. Тож вони теж вразили всіх своїми сюжетними танцями.

Не менше за старших раділи кольоровим ведмедикам і учні молодшої школи. Таку драйвову руханку вони теж запам’ятають надовго і будуть робити її не лише зранку, а й між уроками. Тож тиждень здоров’я, що відбувається на початку навчального року налаштовує на необхідні пріоритети при опануванні знань.

Збадьорившись зранку, учні першої школи були готові до подальших спортивних естафет та активного відпочинку на природі. Тепер вони точно знають, як робити зарядку щодня з драйвом та позитивом.