У Смілі з’явився майданчик для стрітболу

У центрі Сміли біля поштового відділення з’явився новий баскетбольний майданчик зі штучним покриттям. Цей спортивний об’єкт одразу облюбували стрітболісти. Адже, на жаль, у Смілі на пальцях однієї руки можна перелічити місця, де можна пограти в баскетбол.

Цей майданчик був споруджений приватних підприємців Олегом Прудивусом. Фактично монтаж завершили напередодні Дня міста Сміли. На урочисте відкриття завітали почесні гості.

Після урочистої миті перерізання символічної стрічки до міської влади звернувся головний смілянський пропагандист гри у баскетбол Іван Петренко

Право першого кидка теж надали міському голові Сміли і розпочали відкритий  Чемпіонат міста зі стрітболу. За традицією спочатку поле віддали юним стрітболістам. Крім двобоїв вони провели і конкурс на кращого снайпера серед молодших школярів. Тож і свої нагороди і солодкі призи отримали першими. Далі розпочалась серйозна боротьба між командами дорослих стрітболістів . Для участі у Чемпіонаті прибуло чимало команд і не лише з Черкаської області. Головний приз змагань був 10 000 грн від спонсорів. Тож баскетбольні двобої точились до пізнього вечора.