Центральний ринок в Черкасах поступово оживає

Але не так швидко, як очікувалося. Поки покупців більше, ніж працюючих яток. Поки що відкрилася невеличка частина продовольчої групи. Але є сміливці і серед тих, хто торгує непродовольчими товарами.

На вході до ринку всім в обов’язковому порядку вимірюють температуру тіла, вимагають обов’язкове носіння масок. Продавці також усі в масках і рукавичках. Проте, перший похід на ринок розчарував. 80% магазинчиків та прилавків стоять порожніми.

Дивіться також: Продуктовий ринок на Новопречистенській у Черкасах розпочинає роботу з 6 травня

Але навколо ринку вирує життя. З боку вулиць Смілянської та Благовісної натовпи і покупців і продавців розсади та садженців. Тут також переважно всі в масках. А от ринок “залізячників” також поки залишається порожнім. Кілька осіб із непереможним виразом обличчя чекають чи то покупців, чи то перевіряючих з протоколами про адміністративний штраф.

Крім того, на вулицях біля ринку вже з’являються відкриті магазинчики та ятки одягу та господарчих товарів. Вочевидь, питання карантину вирішилося саме собою після скандального рішення черкаського міськвиконкому. Поліція вже не ризикує виконувати вказівки і лякати підприємців?

Дивіться також: Криваліївський ринок зачинений. Поліція залякує підприємців штрафами?