Діти змайстрували пліт із пластикових пляшок і намагалися перепливти Тясмин заради фотосесії

28 серпня о 17-ій годині на пульт зв’язку 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області міста Сміла надійшло повідомлення від рибалок, що 4 підлітків намагаються перепливти річку Тясмин на саморобному плоту. Діти скріпили пластикові пляшки скотчем, щоб пофотографуватись. Через хвилі і сильний вітер пліт почав розпадатися. Діти хотіли доплисти до острова «Кохання», але їх вітром зносило. З’явилася загроза життю дітей.

На щастя, водолази Смілянської пошуково-рятувальної групи оперативно зреагували на повідомлення від рятувальників ДСНС та через 4 хвилини дітей змогли врятувати і доправити на берег.

Рятувальники завжди попереджають про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Все частіше діти залишаються самі і шукають розваг біля водойм, у покинутих будівлях чи у недобудовах, а також в інших небезпечних місцях. Саме тому фахівці Служби порятунку вкотре нагадують про наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля. Наслідки, на жаль, не змушують себе довго чекати. Вода не пробачає помилок і необдуманих вчинків!