Дізнатися про планові, позапланові та аварійні відключення електропостачання можна за допомогою Viber, Telegram та особистого кабінету споживача ПАТ “Черкасиобленерго”

ПАТ «Черкасиобленерго» постійно працює над оновленням та модернізацією електронних сервісів. Для зручності та комфорту споживачів віднині дізнатися про планові, позапланові та аварійні відключення можна за допомогою паблік акаунту Viber, чат-боту Telegram та особистого кабінету споживача.

Для того, щоб користуватися послугою у Viber, Вам необхідно під’єднатися до паблік-аккаунту ПАТ«Черкасиобленерго» та пройти процедуру реєстрації. З детальною інструкцією про під’єднання та реєстрацію можна ознайомитися за посиланням.

Дізнатися про відключення можна за допомогою паблік-акаунту Viber

Після успішної реєстрації у Вас з’явиться можливість переглядати інформацію про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії.

Перейшовши у паблік-аккаунт ПАТ «Черкасиобленерго», Вам необхідно натиснути «Головне меню», після чого відобразиться привітання та меню у якому з’явиться розділ «Перерви електроживлення». Перейшовши у розділ «Перерви електроживлення», система автоматично визначить ваші дані і згенерує інформацію про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії або їх відсутність.

Якщо у Вас додано декілька особових рахунків, система визначить інформацію по усіх рахунках.

Для того, щоб користуватися послугою у Telegram, Вам необхідно під’єднатися до чат-боту ПАТ«Черкасиобленерго» та пройти процедуру реєстрації. З детальною інструкцією про під’єднання та реєстрацію можна ознайомитися за посиланням.

Перейшовши до чат-боту ПАТ«Черкасиобленерго», Вам необхідно натиснути «Головне меню», після чого відобразиться привітання та меню у якому з’явиться розділ «Перерви електроживлення». Перейшовши у розділ «Перерви електроживлення», система автоматично визначить ваші дані і згенерує інформацію про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії або їх відсутність.

Дізнатися про відключення можна за допомогою чат-боту ПАТ “Черкасиобленерго” у Telegram

Якщо у Вас додано декілька особових рахунків, система визначить інформацію по усіх рахунках.

Також дізнатися про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії Ви маєте можливість в особистому кабінеті споживача. Зареєструватися можна за посиланням.

Після реєстрації Ви можете увійти в кабінет та у розділі «Перерви електроживлення» дізнатися усю необхідну інформацію.

Дізнатися про планові, позапланові, аварійні відключення електроенергії можна в особистому кабінеті споживача

джерело