27 квітня зранку інспектори роти з обслуговування водних об’єктів та працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу проводили заходи з протидії незаконному вилову водних ресурсів.
Інспектори, патрулюючи прибережну смугу річки Дніпро в адміністративних межах села Худяки, помітили автівку ЗАЗ 110307, поруч із якою був чоловік. Неподалік у воді були сітки та ще одна особа у гумових забродах.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/270423_reba.jpg?resize=577%2C1024&ssl=1)
Провівши поверхневий огляд автівки та території навколо, патрульні виявили заборонені знаряддя лову та мішок зі свіжовиловленою рибою видів: лящ — 17 шт., плітка — 38 шт., плоскирка 4 — шт., синець — 1 шт. Сума збитків завдана державі становить 95 тисяч гривень.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Незаконний улов та заборонені знаряддя лову вилучили.