Депутатів міськради «обвели навколо пальця»

Після завчасно закритої сесії секретарем міськради Олександром Радуцьким депутати від «Партії вільних демократів» та «Самопомічі» підписали декілька звернень. Як вони зазначили, до міського голови щодо проведення позачергової сесії та до правоохоронних органів щодо перевищення повноважень секретарем. Однак вже увечері на підконтрольному екс-меру Одаричу телеканалі «Вікка» вийшов сюжет про те, що депутати насправді звернулися до Президента, аби той позбавив Радуцького депутатського манадату. На ранок депутати відмовились від свої слів.

На закиди керівника фракції вільних демократів міський голова Анатолій Бондаренко відповів жорстко і чітко. Зокрема, пообіцяв розкрити усі фінансові махінації деяких депутатів.

Керівник фракції «Свобода» у міській раді Ярослав Нищик шокований поведінкою своїх колег, які намагалися надурити його однопартійців. Свободівець заявляє, що його фракція не підписувалась під зверненням до Президента.

Представник «Самопомічі» Олексій Романов незадоволений роботою секретаря міськради та вважає, що йому не місце на посаді. Тож вимагає проведення позачергової сесії для вирішення гострих питань. Юридичний відділ стверджує, що сесію мали право закрити достроково.

Вже 10 травня керівники фракцій зустрінуться у стінах міськради для попереднього обговорення питань та призначення дати наступного сесійного засідання.