У мерії заслухали представників черкаських ринків

З ініціативною групою підприємців зустрівся заступник міського голови Геннадій Шевченко. Посадовець поінформував їх щодо ситуації з торговельними площами у місті Черкаси. Зазначив, що міська влада прагне встановити з представниками бізнесу прозорі відносини та налаштована діяти виключно в межах правового поля.

Директор КП «Черкаські ринки» Дмитро Лукашенко наголошує на належному облаштуванні місць для торгівлі. За його словами, минула міська влада обіцяла це зробити, але нічого не змінилося.

Підприємці зі свого боку нарікають на екс-мера Сергія Одарича, який не давав їм дозволів на здійснення торговельної діяльності. Саме тому вони прийшли на переговори до нової міської влади, оскільки вірять у її підтримку та сприяння малому бізнесу.

Усі озвучені пропозиції та зауваження будуть передані міському голові та на обговорення профільним департаментам.

Черкаським атовцям віддали приміщення колишнього дитсадка

Міська влада передала у пільгову оренду учасникам бойових дій на Сході колишній дитячий садочок площею 2,5 тис. кв. м. Там буде створено хостел для військових, музей та центр соціально-психологічної допомоги. У мерії обіцяють і надалі надавати посильну допомогу атовцям у рамках програми «Турбота».

Черкаські школи готові до навчального року на 90%

У Черкасах завершила роботу комісія, яка перевірила готовність усіх шкільних приміщень до початку навчального року. Про результати перевірки інформує заступник міського голови Ігор Коломоєць.

За погану підготовку закладів до навчального року відповідальність понесуть їхні керівники. Таким чином вперше у м. Черкаси відбудеться відкритий конкурс на заміщення посади директорів шкіл №5 та №6. До участі запрошують молодих та перспективних фахівців.

 

Лояльні черкащани жаліють п᾽яниць

Восени Верховна Рада може затвердити законопроект про покарання громадян за алкоголь до 60 год виправних робіт. Натомість жителі Черкас пропонують не карати, а лікувати людей, які зловживають алкоголем.

За черкащанами спостерігають через Інтернет

Камери відеонагляду направленої дії встановили у Долині троянд, на площі «Хрещатик-Сіті» та на Будинку торгівлі. Вони працюють цілодобово. У тестовому режимі зображення транслює місцевий інтернет-провайдер. Запитаємо у містян як вони оцінюють новацію та що думають про вуличний відеонагляд.