У центрі Черкас створили медовий рай

Напередодні великого православного свята Медового Спаса у Черкасах традиційно влаштували ярмарок. Цього року участь у ньому взяло в рази менше пасічників. Через велику кількість дощів погода не була сприятливою для збору меду. Однак на ярмарок пасічники привезли зразки своєї продукції, зокрема мед з липи, акації, різнотрав’я та традиційний напій – медовуху. У зв’язку з «немедовою» погодою ціни на солодкий трунок також підвищилися. Найдешевший мед коштує 80 грн. за 1 літр, 0,5 медовухи обійдеться щонайменше в 40 грн.

Черкасців вчать плетінню маскувальної сітки

У середмісті Черкас волонтери провели майстер-клас з плетіння маскувальної військової сітки. Всі бажаючі могли долучитись до цього процеси та допомогти нашим військовим на східних рубежах України.

Вздовж пляжу «Рів’єра» комунальники кладуть тротуарну плитку

На Митниці вздовж пляжу "Рів'єра" робітники кладуть тротуарну плитку, таким чином облаштувавши пішохіну частину цього відрізку вулиці Гагаріна. На подібні ремонтні роботи по місту вже витрачено 2 млн гривень, також планується відилити ще 2,5 млн гривень.

На Соборній площі квітами виклали прапор України

З нагоди святкування Дня Державного прапору України та Дня Незалежності на Соборній площі у Черкасах та у інших обласних центрах країни організували акцію «Прапор України – прапор миру». За словами організаторів, з міського бюджету не було віделено а ні копійки. Єдине, попросили місто доглянути за квітами до дня міста, який відбудеться у вересні.

Дитячу поліклініку №2 обіцяють відкрити на початку жовтня

Дитячу поліклініку №2 ремонтують вже не перший місяць поспіль. Лікарів з приміщення по вул. Кобзарській тимчасово перемістили до першої поліклініки, яка теж перебуває на стадії ремонту. Серед трудового колективу вже почали точитися чутки, що лікарняний заклад не збираються відкривати, а будівлю готують віддати в оренду. Інформацію спростовує директор департаменту охорони здоров᾽я Олег Стадник. Каже, що все йде по плану.

Тим часом у першу дитячу поліклініку завезли вікна, які поки що стоять посеред коридорів. У старому приміщенні медзакладу практично все потребує ремонту. Але кошти на поточне відновлення, ймовірно, виділять вже наступного року.

 

Емоційна зустріч на рідній землі

17 серпня майже із годинним запізненням на Батьківщину повернулась частина українських спортсменів, які захищали честь України на Олімпійських іграх. Серед них черкасець, володар срібної медалі із кульової стрільби Сергій Куліш. Зустріти спортсмена завітали батьки, тренери та численна делегація з Черкас. Своїми емоціями поділились батьки Сергія. Вони не приховували свою гордість за сина, та сказали, що дуже вболівали та хвилювались під час виступу Сергія.

Зустріти Сергія Куліша також приїхав його перший тренер Віктор Нагній. Тренер сказав, що задля досягнення результату у спорті, необхідно постійна праця над собою та своїм результатом.

Поява Сергія викликала вир емоцій, через велике скупчення людей, які вітали Сергія, батькам не одразу вдалося дістатися до медаліста.

Своїми першими емоціями Сергій поділився з журналістами та іншими присутніми. Сказав, що фінал був дуже важкий та напружений. Серед найближчих планів: відпочинок від складних змагань та подальша праця.

Щодо фінансової винагороди нашим спортсменам розказав Міністр молоді та спорту України.

Окрім того міського влада також прагне відзначити Сергія Куліша. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що спільно із депутатами зроблять все можливе, щоб результат черкаського спортсмена був гідно оцінений.

Тож ще раз привітаємо нашого спортсмена зі срібною нагородою та сподіваємося на подальші вдалі виступи Сергія.

Школярам «розвантажили» навчальні програми

Молодшим школярам вчитися стане легше. Міністерство освіти та науки розвантажило для них начальні програми. Цього разу врахували вікові особливості дітей та закцентували на розвитку їх творчих можливостей. Докладніше про освітні новації директор профільного департаменту Марина Бакланова.

Вже до 1 вересня на онлайн платформі ЕдЕра з’являться допоміжні матеріали для вчителів – від відео-курсів до роз’яснень про різні методики викладання. Для учнів уже створено он-лайн бібліотеку, звідки можна завантижити шкільні підручники з 1-го по 11-й класи та читати їх за допомогою гаджетів.