Головну ялинку Черкас відкриють 17 грудня

Про це повідомили у міському департаменті організаційного забезпечення. Також до новорічних свят ілюмінація засяє на головних вулицях міста. Детальніше – Лілія Маліщук.

Цього року місто купуватиме нові святкові гірлянди вартістю 1 млн. 700 тис. грн. Така сума значиться у системі електронних закупівель «Прозоро». Якими будуть прикраси поки невідомо. Але перевагу надаватимуть європейським або українським виробникам в залежності від цінової пропозиції.

Небайдужі містяни облаштували для бездомних собак імпровізований притулок

В районі Казбета небайдужі місцеві мешканці облаштували для бездомних собак місце, де вони можуть спати і їсти. Для тварин зробили більш-менш теплі коробки з пінопласту, в яких вони сплять та захищені від холоду. Окрім того перехожі, час від часу, підгодовують смачненьким знедолених тварин.

Нагадаємо, у тому ж районі були зафіксовані випадки труєння тварин.

Студентське життя: що це таке?

Щорічно 17 листопада в Україні відзначається День студента. Це особливий день для всіх, хто закінчив школу і продовжив навчання а також колишніх студентів. Традиційно в усіх, відповідних, навчальних закладах проводяться різноманітні акції, флешмоби та інші розважальні заходи.

Ми вирішили вияснити у теперішніх студентів чим для них є студентське життя і що змінилось після вступу в університет.

Нагадаємо, що студенти заробляють власним талантом на життя.

До Дня студента у черкаському університеті влаштували фотосушку

До Дня студента у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького силами студентів, була проведена фотосушка. Умовою виставки-конкурсу «Книга у світі професій» є створення фото, на якому буде зображено чим є книга для вашої професії.

Обиратимуть кращу роботу шлях голосування, яке відбудеться протягом 15-17 листопада. Переможець конкурсу отримає 2 квитки у кіно.

Нагадаємо, що у Черкасах продовжується спільна виставка білоруських та українських художників.

Чи довіряють черкащани українським банкам?

Днями столицю України сколихнула низка протестів за участі людей, які вклали свої гроші у банки, що потім згоріли. Журналісти «Антени» запитали у черкащан чи довіряють вони українським банкам. Згідно з результатами опитування, більшість жителів м. Черкаси не ймуть віри українській банківській системі.

Невдовзі 3 міська лікарня отримає власний томограф

На початку 2017 року 3 міська лікарня має отримати власний томограф. Про це розповів начальник департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. За його словами, у переліку витрат на наступний бюджет буде закладена вартість покупки апарату. Невдовзі буде оголошено тендер на придбання комп'ютерного томографа. Також головний лікар міста додав, що вартість послуг, порівняно з приватним томографом, кардинально відрізнятись не будуть.

Нагадуємо, що медики 3 міської лікарні наголошували на тому, що їм необхідний комп'ютерний томограф.

У художньому музеї триває виставка білоруських та українських художників

У Черкаському художньому музеї триває виставка «Білорусь з Україною в серці». Це спільний проект українських та білоруських художників присвячений пам’яті українця Віталія Тіліженка та білоруса Алеся Черкашина – добровольців тактичної групи «Білорусь» першої штурмової роти п’ятого окремого батальйону ДУК «Правий сектор».