Замість газет – тютюнові вироби

Навряд чи Черкаси можна в останні роки вважати містом, мешканці якого активно читають паперову періодику. Адже протягом останнього часу кількість точок, де можна придбати пресу, неухильно зменшується.

Наприклад, у кіосках, розташованих по всьому місту, де колись продавалися виключно центральні та місцеві газети та журнали, почали продавати тютюнові вироби. Таке перепрофілювання можна назвати відповіддю на економічні виклики, що спіткали підприємця. З іншого боку, дозволи на розміщення МАФів бралися саме під торгівельні точки для продажу друкованої преси.  Але власник, натомість, вирішив торгувати, чим вигідніше.

Громадські активісти та журналісти неодноразово піднімали питання подібного перепрофілювання МАФів для торгівлі тютюном у заборонених місцях. Але нам невідомо про заходи, які вжили чиновники або поліція після подібних звернень.

Днями на вулиці Припортовій демонтували об'єкт з продажу алкоголю.

З Дніпра витягнули автомобіль з тілами двох людей

Біля села Коробівка Золотоніського району з Дніпра рятувальники витягнули автомобіль з тілами чоловіка та жінки.

Страшну знахідку помітили рибалки та повідомили в поліцію.

На місце події прибув екіпаж рятувальників, які за допомогою лебідки витягнули з дна ріки позашляховик «Hyundai Tucson».

В салоні автомобіля знаходилась тіла 44-річного чоловіка та 43-річної жінки, які розшукуються з червня 2016 року як безвісти зниклі.

На місці події працює оперативно-слідча група.

У Корсунь-Шевченківському районі з понівеченої автівки рятувальники діставали водія.

«Укртелеком» впроваджує безкоштовні дзвінки з таксофонів на всі фіксовані номери телефонів

З нового року всі дзвінки по Україні з таксофонів в мережі «Укртелекому» на фіксовані телефонні номери не будуть тарифікуватись.

Про це повідомляє прес-служба «Укртелекому».

«Мережа Укртелекому нараховує майже 6 тисяч універсальних таксофонів, які надають послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. А це означає, що і дзвінки з таксофона на таксофон по Україні теж стають безкоштовними. Відтак, користувачі фіксованої телефонії зможуть без обмежень спілкуватися з рідними і знайомими, які живуть у різних регіонах країни», - йдеться у повідомленні.

Раніше компанія запустила соціальну ініціативу щодо безкоштовних дзвінків з таксофонів на міські номери. Враховуючи популярність даної пропозиції, «Укртелеком» розширив дзвінки на всю територію України.

Черкаські підприємці вимагають зниження податків.

Дід Мороз чи Святий Миколай: кого обирають черкасці?

У зв’язку з політикою декомунізації, в Україні спостерігається тенденція до заміни образу Діда Мороза на традиційного Святого Миколая чи Санта Клауса.

Деякі експерти підтримують таку зміну, мотивуючи це тим, що персонаж Діда Мороза є пережитком радянського минулого, до того ж вигаданий образ.

Тож ми поцікавились думкою черкасців стосовно цього.

Головну ялинку Черкас відкриють 17 грудня.

Сміття в середмісті

У середмісті гори сміття. В одному з проїздів у двір житлового будинку переповнені сміттєві контейнери а поряд вже збираються купки сміття, які по розмірам, невдовзі, можуть наздогнати контейнери.

У Черкасах вандали знову понівечили пам'ятник Бандері та Шухевичу.