У КП «Водоканал» відкрили Центр обслуговування населення

У комунальному підприємстві «Водоканал» відбулось офіційне відкриття Центру обслуговування населення, в першу чергу фізичних осіб. По суті це модернізація старого абонентського відділу. Відтепер клієнти підприємства можуть у зручний спосіб оплатити послуги водопостачання та водовідведення, також проконсультуватись щодо пільг та субсидій. Окрім того, задля збору показників лічильників, в Центрі організований колл-центр, куди абоненти «Водоканалу» можуть в телефонному режимі передати дану інформацію.

Оновлення підприємства оцінив і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Пан Бондаренко зазначив, що подібні центри покращують взаємодію між громадою та комунальним сектором.

Перевагу обслуговування нового Центру встигли відчути перші клієнти.

Новий Центр обслуговування населення працюватиме в режимі: з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 17-ї години, в суботу до 13-ї години. Загалом за день співробітники Центру здатні обслужити до півтори тисячі клієнтів.

відділенні «Укрпошти» пенсіонери відстоювали свої права.

Маленьких черкащан привітали з Миколайчиком

Свято відбулося для дітей Південно-Західного району за підтримки мецената Араіка Мкртчяна та міської влади. Для малечі влаштували яскравий концерт за участі танцювальних та вокальних колективів Палацу молоді, а також вручили подарунки. На свято завітав і міський голова Анатолій Бондаренко.

Екс-депутат міської ради підприємець Араік Мкртчян вже вкотре організовує подібні заходи для малечі свого мікрорайону, що це вже стало доброю традицією на напередодні свят.

Жоден садочок чи школа Південно-Західного району не залишилися без привітань. Близько півтисячі дітей вже отримали солодощі, продовження свята відбудеться – 22 грудня. Активно допомагає меценатові керівниця одного з найбільших комітетів самоорганізації населення м. Черкаси Олександра Гнатюк.

Не залишилися без уваги й діти-сироти на Сході України. Туди черкаський підприємець передав дарунки отаманом Українського козацтва.

Наприкінці свята малечу привітав Святий Миколай. Ніхто не залишився без подарунка.

У сквері «Юність» містяни відзначили День Святого Миколая.

У відділенні «Укрпошти» пенсіонери відстоювали свої права

У поштовому відділені «Укрпошти» №15 виник неприємний інцидент. Під час сплати комунальних послуг, чоловік спробував вияснити, чому пошта, окремо від вартості оплачуваних послуг, бере комісію за сплату комунальних платежів. З цим питанням він звернувся до працівників пошти, натомість у відповідь персонал викликав поліцію, розцінивши, спробу чоловіка відстояти свої права, як порушення громадського спокою. З прибуттям наряду поліції та журналістів керівництво відділення пошти взагалі закрилось та від будь-яких коментарів відмовилось.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2016 року були внесені зміни до тарифів «Ощадбанку» щодо прийому платежів за житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги. Встановлений тариф становить 3 грн за один платіж в касі установ «Ощадбанку». Така ж ситуація і у відділеннях «Укрпошти». Проте Антимонопольний комітет України (АМКУ) виявив неправомірність сплати громадянами комісії в банку або поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати закладені в тарифи.

На площі Хрещатик-Сіті запрацювала ковзанка.

На площі Хрещатик-Сіті запрацювала ковзанка

Площа арени – 800 кв.м., на якій одночасно може перебувати до 80 осіб. Крім того, шанувальники хокею навіть можуть винайняти поле для гри. А ось цінова політика, яку встановили на ковзанці, дещо засмучує черкащан. Так, вартість квитка у вихідні дні становить – 75 гривень, дитячий квиток – 65 грн.
З понеділка по п’ятницю : з 10:00 – 12:55 – 35 грн., з 13:15 до 22:40 – 65 грн., дитячий квиток (до 12 років)- 55 грн.

Минулого року муніципальну ковзанку заливали у сквері за ОДА.

Черкаські рятувальники зустрілися із врятованою напередодні на Дніпрі дівчинкою

Рятувальники зустрілись із дівчинкою, яку нещодавно витягли з Дніпра. Вони передали дівчинці подарунки та побажали їй якнайшвидше відновити здоров’я.

Нагадаємо, що дві дівчинки провалились під лід на пляжі «Живчик». Повз місце події проходив 13-річний Богдан Волик, який, ризикуючи життям, врятував одну з них. Іншу витягнули рятувальники.

У Черкасах юного рятівника школярок хочуть нагородити.

У Черкасах нарешті відкрили дитячу поліклініку №2

Ремонт тривав довгих 5 місяців, через надто повільну роботу підрядника. У цей час маленьких пацієнтів обслуговували інші міські дитячі поліклініки. Лікувальний заклад урочисто поновив свою роботу в День Святого Миколая. Тож від біблійного героя кожна малеча отримала солодкий подарунок

Наступними виконають внутрішні роботи, зокрема поновлять каналізацію, водопровідну мережу, електрику. Одним з найболючіших питань лікувального закладу залишається потреба в педіатрах. Наразі 12 осіб закінчують інтернатуру, тож є надія, що вони поповнять трудовий колектив дитячої поліклініки №2.

А ось і перший пацієнт оновленої поліклініки Миколка. У свій День ангела він вже отримав подарунок від Святого Миколая. Мама Таїсія в цілому задоволена результатом роботи будівельників, але має рекомендації до міської влади.

 

У сквері «Юність» містяни відзначили День Святого Миколая

19 грудня у сквері «Юність» на містян та гостей міста очікувала розважальна програма до Дня Святого Миколая. На сцені людей розважав дует гумористів. Окрім того всі бажаючі могли спробувати трав’яний чай з казана.

Черкащани про перехід «Приватбанку» у державну власність.

Черкащани про перехід «Приватбанку» у державну власність

“Приватбанк” офіційно перейшов у державну власність. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кабінету Міністрів України. “Кабінет Міністрів України на засіданні в неділю розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ “Приватбанк” у стовідсоткову державну власність.

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ “Приватбанк” та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Кореспонденти «Антени» поцікавились думками потенційних клієнтів банку, що проживають у м. Черкаси, чи вважають вони дії Уряду адекватними та яким прогнозують вплив такого рішення на національну банківську систему.