У мікрорайоні «Корольова» побудують дитсадок

У вказаному мікрорайоні проживає 5 тис. мешканців, але відповідна інфраструктура відсутня. Будуються лише багатоповерхівки. Найближчий дитсадок знаходиться на відстані 2 км у Південно-Західному районі. Орієнтовна вартість спорудження дитячого садка на 120 вихованців близько 16 млн. грн.

У Черкасах підбили підсумки олімпійського року

Цього разу Черкащина посіла п’яте місце з-поміж областей України за результатами участі спортсменів у Олімпійських іграх-2016. Такого результату вдалося досягти завдяки виступу черкаського стрілка Сергія Куліша. Міська та обласна влада вже відзначили спортсмена та його тренера преміями і забезпечили житлом. Крім цього у 2016 році обласним відділенням олімпійського комітету було проведено чимало цікавих заходів для популяризації спорту та здорового способу життя.

Привітати прихильників олімпійського руху прибув член Національного олімпійського комітету Микола Кравченко.

Делегат Національного олімпійського руху вручив подяки спортсменам, їх тренерам, працівникам підрозділів, журналістам, що займаються популяризацією спорту. Зокрема, відзначили майстра з кінного спорту Сергія Черних, який став кращим спортсменом листопада.

Наступного року обласне відділення ОК планує впроваджувати нові спортивні заходи, проводити конкурси, конференції та залучитися підтримкою волонтерів.

Олімпійського чемпіона Куліша визнали кращим спортсменом області.

Біля Станції швидкої допомоги сталася ДТП. Водій в лікарні

Чоловік не впорався з керуванням, протаранив декілька автівок на проїжджій смузі, після чого вилетів на тротуар та врізався у будівлю Станції швидкої допомоги. На щастя, на місці була вільна бригада лікарів та реанімобіль. Після зіткнення потерпілий водій перебував у свідомості, але не міг поворухнутися. Працівники «швидкої» витягли чоловіка з машини та поклали на ноші. Інші учасники ДТП не постраждали. На місці працює поліція.

Міський голова Черкас нагородив юного рятівника

Від імені Черкаської міської ради та виконавчого комітету Богдану Волику вручили пам᾽ятний знак «За заслуги перед містом Черкаси» та 30 тис. грн.

Нагадаємо, 13-річний хлопець врятував двох дівчат, що провалилися під кригу неподалік пляжу «Живчик».

У черкаській загальноосвітній школі встановили енергоефективний котел

У Черкасах продовжується реалізація проектів у рамках програми підвищення енергоефективності. Так у Черкаській загальноосвітній школі №7 презентували котельну з новим енергоефективним твердопаливним котлом. Ця школа стала першою у місті, опалення в якій береться з альтернативних джерел теплової енергії.

Суттєву економію відзначив і директор школи. Пан Середа зазначив, що, порівняно з листопадом минулого року, навчальному закладу вдалося зекономити 30 тисяч гривень. Окрім того, до встановлення нового котла,за рахунок міського бюджету, у школі було проведено заміну зовнішньої тепломережі та встановлені енергоефективні вікна.

Про користь для міста від реалізації таких проектів розповів міський голова Черкас.

Підприємство «Черкаситеплокомуненерго» та міська влада і надалі планує співпрацювати у сфері збереження енергоефективності.

Французька компанія розробляє стратегію переробки сміття у Черкасах.