Туалетний бізнес секретаря міськради: В середмісті Черкас замість туалету буде бургерна

Черкащани шоковані відкриттям закладу громадського харчування замість громадської вбиральні в самому центрі Черкас.

В соціальних мережах шириться обурення з приводу такого дивного перепрофілювання. Віднині в центральній частині міста немає жодного громадського туалету. Містяни, які захочуть справити нужду змушені будуть завітати до одного з численних закладів громадського харчування або установ. А як бути, якщо проблема виникне в часи, коли ці заклад зачинені? Звісно в нагоді стануть зелені насадження та підворотні центральної частини міста.

Ми намагалися дослідити історію перепрофілювання туалету на заклад харчування. Нагадаємо, що свого часу «Антена» вже звертала увагу глядачів на таку дивну метаморфозу. Тоді до журналістів звернувся особисто секретар міськрад Олександр Радуцький із обіцянкою, що все буде добре.
Натомість туалет таки перетворився на заклад харчування.

Чи будуть відвідувати містяни такий дивний ресторан? Поки це не відомо. Але в соціальних мережах наростає обурення і лунають вимоги повернути громадській вбиральні і її природне призначення.
«Антена» спробувала з’ясувати кому належить новозбудований ресторан.

Джерело в Черкаській міськраді натякнуло нам, що заклад харчування належить родині секретаря черкаської міськради Олександра Радуцького, який нібито поклав на нього око перебуваючи ще на посаді директора «Дирекції парків». Якщо це виявиться саме так, то Олександр Романович, ймовірно, задумав туалетний бізнес оглядачі свої володіння. Адже поруч знаходиться сквер за обласною радою, який є частиною господарства комунального підприємства «Дирекція парків».
Дехто з перехожих навіть бачив самого Олександра Радуцького та його родичів під час інспектування будівництва і, буцімто, ті давали вказівки персоналу з облаштування ресторану перед відкриттям.

Таким чином, можливо ця історіє таки проллє світло на походження задекларованих чиновником 400 тисячах доларів в дрібній готівці. Виходить, що туалетний бізнес є для родини секретаря міськради профілюючим?

Крім того відомо, що ще в 2012 році Радуцький лобіював передачу громадської вбиральні в Козацькому парку біля ресторану Чайка приватнику з метою реконструкції під невеличкий готель сумісний з громадським туалетом. Радуцький на той момент керував «Дирекцією парків» і вбиральня знаходилася на його балансі.

Коли Олександр Романович зайняв посаду секретаря Черкаської міської ради, своє місце директора КП він передав у спадок своєму родичу Володимиру Стойко.
Той впевнено продовжив сімейний туалетний бізнес свого попередника і невдовзі в одному з черкаських парків було побудовано громадську вбиральню за майже мільйон гривень.

Читайте також: Секретар Черкаської міськради погрожував працівникам «Дирекції парків», – міський голова

Черкаських дітей забезпечать препаратом, який дозволить діагностувати первинний спалах туберкульозу

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник під час доповіді на засіданні виконкому поінформував, що місту необхідно закупити препарати для туберкулінодіагностики, що зможе попередити подальше захворювання дітей на туберкульоз.

Читайте також: На центральну вулицю Черкас більше сотні порушників незаконно викидали сміття

На центральну вулицю Черкас більше сотні порушників незаконно викидали сміття

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що у по бульвару Шевченка понад 122 фізичні та юридичні особи не мають договору  містом про вивіз твердих побутових відходів, а отже вони самовільно викидають сміття на вулицю. Мер пообіцяв, що вже розробляється точний список недобросовісних мешканців, про яких буде знати все місто.

Читайте також: На ранковій нараді знову сварилися через засмічені вулиці

На засіданні виконкому не було виділено кошти на друк міської комунальної газети “Місто”

На черговому засідання виконкому одним з питань було виділення коштів на друк комунальної газети «Місто».  Після виступу керівниці газети та в ході обговорення, члени виконкому, все ж, не підтримали голосами фінансування видавництва газети.

Читайте також: Електронна петиція щодо дострокового розпуску міськради – набрала необхідну кількість підписів

Українське ноу-хау: У Черкасах хочуть побудувати перший в Україні динамічний павільйон

У Черкасах хочуть побудувати перший в Україні динамічний павільйон. Такий проект був запропонований на «Громадський бюджету» на 2017 рік.

Будівлю планують розмістити поблизу пірсу, що по вулиці Козацькій. Бюджет проекту – 2 млн грн. Автором проекту павільйону є архітектор Дмитро Аранчія.

На сьогоднішній день розміщення саме таких динамічних павільйонів є світовим трендом у сучасній урбаністичній архітектурі.

Такі павільйони є багатофункціональними спорудами, в яких можна проводити різноманітні лекторії, зустрічі, майтеся-класи, фестивалі та презентації.

Читайте також: Трон короля, смарт-зупинка та мультимедійний павільйон: черкащани вражають оригінальними проектами

У Черкасах традиційно відбулись урочистості до Дня Державного Прапору України

23 серпня з нагоди свята Дня Прапора України, у Черкасах вже традиційно відбулись урочисті заходи. Представники  міської, обласної влади, духовенство та керівники силових структур взяли участь у офіційному піднятті стягу України. Окрім цього почесними грамотами відзначили близько 30 черкащан – військові й волонтери, освітяни, робітники.

Після цього міський голова Анатолій Бондаренко дав старт патріотичному автопробігу.

Наприкінці програми урочистих заходів, відбулось покладання квітів до пам’ятнику Борцям за волю України.

Читайте також: Заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в Черкасах