#ANTENNASTUDIO: Дмитро Кухарчук розповів про земельну мафію в міськраді, яка заблокувала виділення землі під будівництво будинків для атовців

Дмитро Кухарчук стверджує, що в Черкаській міській раді працює земельна мафія. Саме тому було провалене голосування депутатами міськради про передачу земельних ділянок під будівництво житла для учасників бойових дій. На думку громадського діяча, окремі депутати вважають ці ділянки вже своєю власністю.

Чотири роки після драми: триває реконструкція Черкаського музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка

Після пожежі вже повністю відновлено екстер’єр будівлі театру, дах, відбуваються роботи з облаштування фойє та систем протипожежної безпеки. У фойє, на третьому поверсі, покладено паркет, триває укладка паркету на другому поверсі. Збудовано мармурові сходи та колони. Завершено роботи в балетному класі.

На облаштування сценічної коробки: планшету, завісів, механізму сцени, штанкетки тощо – кошти ще не виділено. Наразі необхідно 64 мільйони гривен.

У повністю оновленій репетиційній кімнаті вже відбуваються репетиції – цими днями артисти готують виставу «Жіноча логіка»

У театрі очікують на 27 мільйонів гривень для завершення першої частини ремонту в фойє і залі.

Дивіться також: В Черкасах згорів театр. Обвалилася стеля глядацького залу

Директор Черкаського музично-драматичного театру Петро Ластівка вимагає від депутатів виплатити працівникам театру кошти на оздоровлення

Петро Ластівка звернувся до депутатів Черкаської облради з закликом 30 травня на сесії облради позитивно вирішити питання про виплату колективу театру ім. Шевченка належних їм згідно із законом коштів.

Театрали вимагають від депутатів нарешті почути їх та звернути увагу на культуру, зокрема і на невідкладні побутово-господарські потреби Черкаського музично-драматичного театру.

Дивіться також: «Театр – це корона міста Черкаси», – новопризначений директор драматичного театру

Смілянський центр зайнятості проводить ярмарки вакансій

23 травня у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості організували ярмарку вакансій від товариства «Віджи-продакшн». Це підприємство є частиною групи компаній «Верес» і займається переважно виготовленням плодоовочевої консервації.

У виробничі потужності групи компаній «Верес» входять два підприємства – завод у Каневі, що спеціалізується на виробництві соусно-майонезної та плодоовочевої консервації. Другий завод працює у Черкасах і спеціалізується а виробництві зеленого горошку, кукурудзи та кабачкової і баклажанної ікри, аджики, лечо.

У Черкаси людей запрошують переважно на сезонну роботу.

Під час проведення ярмарки вакансій роботодавці не лише презентували своє виробництво, а й ознайомили людей з актуальними вакансіями, вимогами до кандидатів, обов’язками та умовами праці, наявним соціальним пакетом тощо.

Насамкінець з тими, хто зацікавився роботою на даному підприємстві, працедавці провели індивідуальні співбесіди та в разі згоди обмінялися контактними телефонами. Тож такі заходи є надзвичайно ефективними і корисними як для роботодавців, так і для тих, хто шукає роботу, запевняє начальник відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Дивіться також: Черкаський обласний центр зайнятості закликає роботодавців користуватися електронними сервісами

Німецькі канікули очима черкаського журналіста (муніципальний транспорт)

Перше, на що обов’язково звертаєш увагу, потрапивши з України в Німеччину – це робота транспорту. І порівняння це, звісно, не на користь вітчизняних перевізників. Отже: в Німеччині відсутні приватні перевізники, тобто, ніяких маршруток, тендерів та домовленостей. Виключно муніципальний транспорт, який фінансується з міського бюджету.

У Фрайбурзі перевезенням пасажирів займаються трамваї та автобуси. Містом курсують трамваї 4 генерацій, що обслуговують 5 трамвайних маршрутів. І я навіть не знаю, які з них більш привабливі: сучасні чи вінтажні з 70-х років. Автобусних маршрутів близько десятка, працюють на них такі ж самі великі Мерседеси, що й на черкаському 22 маршруті. Тільки, звичайно, більш сучасні.

Вартість квитка, єдиного для автобусів і трамваїв, складає 2 євро 30 центів. Купивши квиток, ви можете протягом години переміщуватись в будь-якому напрямку, роблячи пересадки. Також є колективні квитки на 4 або 5 пасажирів, добові та на певну кількість поїздок, а також місячні проїзні. Кондукторів немає – квитки купуються в автоматах. Інколи заходять контролери. “Зайці” можуть “попасти” одразу на 60 євро штрафу.

І головне: транспорт рухається за графіком. Завдяки цьому можна заздалегідь вирахувати маршрут і не спізнитись на зустріч чи роботу.

В години пік кількість рухомого складу збільшується, очікування на зупинці не перевищує 4-5 хвилин, а з одного кінця міста на другий з пересадками можна дістатись за 35-40 хвилин.

Фрайбург за розмірами приблизно відповідає Черкасам. Приміське сполучення здійснюють електрички, на яких також діють міські проїзні квитки.

Дивіться також: Німецькі канікули очима черкаського журналіста (Фрайбург)

Німецькі канікули очима черкаського журналіста: риболовля

Німецькі канікули очима черкаського журналіста