Міськрада з другої спроби надала дозвіл на забудову земельної ділянки під Замковою горою

Дозвіл на розробку документації із землеустрою з метою зміни цільового призначення надали місцевому забудовнику ПП «Надія». Ділянка площею 16 соток за адресою Замковий узвіз, 5 піде під будівництво багатоквартирного будинку.

Читати далі Міськрада з другої спроби надала дозвіл на забудову земельної ділянки під Замковою горою

ПІСЛЯ ПРОМИВАННЯ БУДИНКОВИХ БОЙЛЕРІВ — +10° ДО ТЕМПЕРАТУРИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Уже в 20 будинках фахівці управлінської компанії промили бойлери. Після цієї процедури температура гарячої води, що тече з кранів у квартирах, зросла в середньому на 10 градусів.

Читати далі ПІСЛЯ ПРОМИВАННЯ БУДИНКОВИХ БОЙЛЕРІВ — +10° ДО ТЕМПЕРАТУРИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

6-7 вересня на Черкащині очікуються перші заморозки — синоптики

Заморозки, що очікуються, можуть завдати пошкоджень овочевим (огіркам, помідорам, перцю, баклажанам) та баштанним культурам, які вважаються нестійкими до заморозків. Тому ці культури необхідно завчасно зібрати.

Читати далі 6-7 вересня на Черкащині очікуються перші заморозки — синоптики

«Жодних кримінальних справ стосовно «Нової якості» не існує. Є сфальсифіковане провадження стосовно ТОВ «Сантехбудконструкція». Це — результат конфлікту з «Черкасиліфтом» — управлінська компанія висловила власну позицію

Жодних підозр чи кримінальних справ стосовно «Нової якості» не існує. Натомість є сфальсифіковане провадження стосовно ТОВ «Сантехбудконструкція».

Читати далі «Жодних кримінальних справ стосовно «Нової якості» не існує. Є сфальсифіковане провадження стосовно ТОВ «Сантехбудконструкція». Це — результат конфлікту з «Черкасиліфтом» — управлінська компанія висловила власну позицію

Депутати забрали гроші з освітлення кількох вулиць, щоб перенаправити їх на святкування Дня міста

Під час сесії 2 вересня депутати проголосували за те, аби перерозподілити бюджетні кошти з освітлення на святкування Дня міста.

Читати далі Депутати забрали гроші з освітлення кількох вулиць, щоб перенаправити їх на святкування Дня міста

Туристичний маршрут «Дорога на Пруси», що у Сунківському лісництві на Кам’янській трасі, цікавий і доступний

Еколого-просвітницьку стежку «Дорога на Пруси» створили працівники ДП «Смілянський лісгосп» ще минулоріч. Цей історичним маршрут знаходиться у Сунківському лісництві на Кам’янській трасі. Тут проведено вже чимало цікавих екскурсій.

Читати далі Туристичний маршрут «Дорога на Пруси», що у Сунківському лісництві на Кам’янській трасі, цікавий і доступний

Жахлива ДТП: постраждали дві смілянські школярки

Усі обставини дорожньо-транспортної пригоди, у результаті якої ВАЗ-2107 вилетів на узбіччя і опинився в кюветі, нині з’ясовують слідчі.

Читати далі Жахлива ДТП: постраждали дві смілянські школярки

500 голосів: нова умова розгляду петицій Черкаською міськрадою

Любов Майборода ініціювала рішення щодо збільшення кількості підписантів для передання петиції на розгляд депутатів.

Читати далі 500 голосів: нова умова розгляду петицій Черкаською міськрадою

Віктор Євпак критикує роботу «Голосу»

Лідер фракції «Голос» нарікає на роботу системи голосування і звинувачує у цьому Юлію Крапиву, яка очолює Управління інформполітики міської ради.

Читати далі Віктор Євпак критикує роботу «Голосу»