Новини

Перегляд TV On-line

«Перебдєлі?»: журналісти «Антени» перевірили військових на пильність

Непроста суспільно-політична ситуація в країні та забезпечення територіальної безпеки змушує військових бути пильними. Як кажуть, краще «перебдєть», ніж «недобдєть». Так, комічна ситуація склалася із особовим складом військового підрозділу, що розташований у центральній частині міста Черкаси по вул. Надпільній.
Увагу військовиків привернула знімальна група телеканалу «Антена», що фільмувала розбитий автошлях по вул. Байди Вишневецького. Хлопці у формі не знайшли нічого кращого, як силоміць зупинити авто кореспондентів з вимогою показати чи видалити відео, хоча об᾽єктом зйомки була дорога, а не військова частина. До того ж, на шляху немає жодного вказівника про розміщення стратегічного об᾽єкта, чи заборону відео зйомки. Журналісти вирішили не поступатися принципам і викликали патруль, оскільки військові заблокували проїзд.
Виникає риторичне питання: можливо таким справним військовикам краще проявляти пильність у зоні АТО. У цей час головний редактор телеканалу Валерій Воротник якраз перебував у зоні військових дій на Сході України. Він миттєво відреагував на прецедент і надіслав відеозвернення.
Поліція відібрала пояснення і заяви у знімальної групи «Антени» про перешкоджання професійній діяльності.

Родини черкаських атовців отримали квартири на пільгових умовах.