Нове діагностичне обладнання японського виробництва цілком безкоштовно отримала Смілянська міська лікарня

Відбулося це в рамках урядової програми. Над цим проектом працювали понад півтора року. Нині найбільше наявністю нових діагностичних апаратів тішаться лікарі. Адже розуміють  широкий спектр тих функцій, що дозволяє робити нове обладнання. Лікарка Ірина Брік розповідає, що УЗД-апарату українського виробництва, за яким вона працює нині, вже 10 років. Попередньому, хоч він і в робочому стані, ще більше. Тому вона з нетерпінням чекає, доки підключать новенький повністю укомплектований і мобільний сучасний діагностичний апарат.

Ігор Євсєєв – лікар-ендоскопіст з величезним досвідом роботи. З японським обладнанням він, зізнався, працює вже останні 15 років. Проте новій сучасній цифровій стійці з якісним монітором та різноманітними насадками окремо для дорослих і дітей, рівних, запевняє, немає.

Чекають, доки зможуть розширити спектр можливостей під час оперативних втручань і смілянські травматологи.

У Смілянській міській лікарні розраховують, що протягом двох місяців вдасться завершити усі формальні процедури  і нове обладнання,отримане за урядовою програмою з Японії, зможуть використовувати вже з нового року.

Микола Стуженко радіє вдалому проекту, проте, розповідає, в медзакладі залишається чимало проблем. Добре, що обладнання в медзакладі оновлюється, проте реконструкції потребує і сама будівля. Адже лікарня збудована ще в 70-х роках минулого століття, багато чого застаріло, тож працювати є над чим.