Свавілля від «Автомайдану-Черкаси»?

Подія трапилась 17 липня в результаті обговорення жителями мікрорайону «Митниця» майбутньої СТО біля річкового вокзалу. Мешканці багатоповерхівки по вулиці Героїв Сталінграду, 4 протестують проти нового сусіда. Внаслідок протесту один з активістів отримав тілесні ушкодження. Група молодиків відвела чоловіка до сусідньої забудови та вчинила хуліганські дії.

Як стверджує потерпілий, ініціатором бійки виявився представник Автомайдану-Черкаси Дмитро Захаров. За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження, триває слідство.

Вулицю 30-річчя Перемоги ремонтують

Роботи вартістю 2 млн. грн. виконує КП «ЧЕЛУАШ». Наступною ремонтуватимуть вул. Героїв Дніпра.

У Черкасах велосипеди виривають прямо з рук

На вул. Гоголя знахабнілий чоловік намагався відібрати велосипед у мами з дитиною. Мовляв, це його транспортний засіб. На щастя, за жінку й хлопчика вступилися перехожі.

Анатолій Бондаренко стверждує, що немає ніякого відношення до міфічного “рейдерського” захоплення

Обговорення ситуації про спробу рейдерського захоплення "Дашуківські бентоніти"

Аїд передав Черкасам привіт

Біля Будинку правосуддя утворилося провалля.

Реформуємо суд

Представники громадських організацій прийшли до Апеляційного суду в Черкаській області, щоб дізнатись, чому відпустили міліціонерів-наркоторговців. Виконуючий обовязки голови суду заявив про те, що не має ніякого впливу на суддів. Саме тому, представники зобовязали виконуючого обовязки скликати збори суддів і вирішувати всі иптання в правовому полі. Збори суддів призначили на 31 липня.

Коса на камінь?

Громадське обговорення плану забудови берегової лінії в мікрорайоні "Митниця". Схоже, що в Черкасах назріває нова протестна хвиля. На "Митниці" Сергій Одарич планує забудувати берегову зону (близько 16 гектарів). Черкащани вимагать, щоб врахували всі думки, побажання, пропозиції, а вже після приймати рішення про будівництво.

Дніпро під загрозою?

Жаркі дебати жителів міста з Сергієм Одаричем відносно забудови берегової лінії в мікрорайоні "Митниця". Комітет самоорганізації виступив проти забудови, котру запропонував Одарич з Казаряном.