Радощі – веселощі

14 серпня 2015 року ВО "Батьківщина" м.Черкаси організувала дитяче свято "Миру та затишку в кожну родину!". Близько 200 дітей у сквері ЧНУ розважалися та веселилися. Малечу розважали веселі аніматори, пригощали морозивом та розмальовували личка аквагримом.

Колона автобусів ускладнила рух бул. Шевченка

Колона з понад десяти автобусів ускладнила рух бул. Шевченка біля БК "Дружба народів". Проводжаючі не на камеру розповіли, що 500 працівників черкаського "Азоту" запросили до Києва на зйомки концерту до Дня незалежності.

Біля “Літака” зникло “озеро”

Нарешті вдалося відремонтувати зливову каналізацію. Секретар міської ради Олександр Радуцький оцінив роботу департаменту житлово-комунального комплексу на 5 з плюсом.

- Вперше за 25 років під час сильного дощу там немає «озера», яке народ назвав іменем міського голови Сергія Одарича. На початку липня я обіцяв черкащанам, що вже восени вулиці біля «Літака» не заливатиме. Радий, що цю проблему нам удалося розв’язати вже влітку, - зазначив Олександр Романович у коментарі "Прочерку". Також він пообіцяв разом зі своїми однодумцями більше робити й менше говорити.

Фото - "Кропива".

ВО “Батьківщина” про тарифи