Чемпіона Європи з Черкас визнали кращим спортсменом місяця

На Черкащині частково підбили підсумки спортивного року. Кращим спортсменом місяця визнали щойно проголошеного чемпіона Європи з боксу Юрія Майдакова. За міжнародні заслуги юнак та його тренер отримали мізерні премії – 1500 та 750 гривень відповідно. Тоді коли у західних країнах за перемоги нагороджують ста тисячами євро.

Президент обласної федерації боксу Сергій Тищенко особисто привітав підопічного та подарував професійні боксерські рукавиці. Минулого року старший брат Юрія Майдакова Дмитро отримував стипендію губернатора, в управлінні молоді та спорту сподіваються, що цьогорічного чемпіона також не оминуть фінансовою підтримкою.

Заслужений тренер з кікбоксингу Юрій Зубов розповів як стати заслуженим майстром спорту. Наразі цей статус присвоюють лише спортсменам, які змагаються у дорослій віковій категорії. Щоб досягти такого рівня необхідно будувати кар'єру протягом 6-10 років.

У Будинку природи коїться вакханалія

Так вважає поновлений на посаді директор Олександр Роджа. Зайшовши всередину, він жахнувся. Від колишнього природоохоронного закладу майже нічого не лишилося – майно відсутнє, а приміщення перебувають на стадії ремонту. Не знайшлося місця і для керівника – його розкурочений кабінет потонув у пилюці.

Натомість на даху Будинку природи виросли опори для підстанцій мобільного та супутникового зв᾽язку. За словами директора, дохід від цього йде не на користь закладу, а до кишені фізичної особи. Тим часом чоловік, представившись заступник голови обласної організації УТОП фільмує, як невідомі нього нібито цуплять тротуарну плитку.

Нагадаємо, чвари навколо черкаського будинку природи точаться не перший рік. Минулоріч київське керівництво товариства охорони природи в особі колишнього міністра екології Василя Шевчука намагалося захопити заклад. Зробити це за один день не вдалося через супротив громади. Тож кілька місяців потому зі столиці було призначено нового керівника Олександра Солієнка.  Нині, за цим фактом фактом відкрито кримінальне провадження.