СБУ підозрює директора держпідприємства Національної академії аграрних наук у мільйонних зловживаннях

Служба безпеки України викрила масштабні зловживання директора державного підприємства з Черкас, що входить до Національної академії аграрних наук та є об’єктом критичної інфраструктури.

Читати далі СБУ підозрює директора держпідприємства Національної академії аграрних наук у мільйонних зловживаннях

Погода змусила черкащан сидіти вдома і не порушувати карантин

Погода виявилася кращим мотиватором для черкащан залишатися вдома під час карантину.

Читати далі Погода змусила черкащан сидіти вдома і не порушувати карантин

Причал №5 перетворили на черкаську “Венецію”

Незаконна забудова в межах 100-метрової берегової смуги Дніпра давно існує в Черкасах. Подалі від людського ока, за промзоною, в районі рафінадного заводу виросла черкаська "Венеція".

Читати далі Причал №5 перетворили на черкаську “Венецію”

Станом на 15 квітня в інфекційній лікарні з діагнозом COVID19 перебувають 19 осіб, троє з них у важкому стані

Станом на сьогодні в Черкаській міській інфекційній лікарні кількість пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID19 зросла до 19. Двоє з них – діти. З підозрою на коронавірусну інфекцію зараз троє черкащан, серед яких також є дитина.

Читати далі Станом на 15 квітня в інфекційній лікарні з діагнозом COVID19 перебувають 19 осіб, троє з них у важкому стані

Смілянський центр зайнятості продовжує ставити на облік безробітних

За період карантину з 12 березня у СМЦЗ 265 осіб отримали статус безробітного (у лютому було зареєстровано 220 безробітних).

Читати далі Смілянський центр зайнятості продовжує ставити на облік безробітних

Волонтери «Національного корпусу» привезли допомогу медикам обласної лікарні

«Національний корпус Черкащини» ініціював чергову волонтерську допомогу для медиків обласної лікарні. Волонтерами були зібрані та доставлені медпрацівникам закладу захисні щитки для обличчя.

Читати далі Волонтери «Національного корпусу» привезли допомогу медикам обласної лікарні

Зі спуску №13 на вулиці Береговій у Дніпро зливаються стоки. Проте наразі вони візуально чисті і без запаху

Інформація про "жахливе забруднення" стічними водами, що витікають у Дніпро в районі вул. Берегової (Рафінадний завод), поширена екологічною інспекцією, наразі не підтвердилася. Журналісти телеканалу одразу після відповідної публікації у соцмережі виїхали на місце і побачили, що через старий зливовий колектор витікає візуально чиста вода в незначних обсягах, без запаху та кольору, ймовірно, дощового походження.

Читати далі Зі спуску №13 на вулиці Береговій у Дніпро зливаються стоки. Проте наразі вони візуально чисті і без запаху

20 продуктових наборів зібрав благодійний фонд «Делікат» для смілянських родин, котрі опинилися в складних життєвих умовах

20 продуктових наборів зібрав благодійний фонд мережі магазинів «Делікат», аби підтримати смілянські родини, котрі опинилися в складних життєвих умовах.

Читати далі 20 продуктових наборів зібрав благодійний фонд «Делікат» для смілянських родин, котрі опинилися в складних життєвих умовах

Черкаський район отримав три автомобілі для сімейних лікарів

14 квітня Черкаський район отримав три автомобілі для сільської медицини. Один з них тепер буде допомагати виконувати свої завдання лікарям КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги»  Білозірської ОТГ. Ключі та документи від новенького «Renault Duster» приїхали вручити особисто помічник народного депутата України Олександра Завітневича та представник Черкаської РДА.

Читати далі Черкаський район отримав три автомобілі для сімейних лікарів