Давайте знайомитися

Телеканал “Антена” – перший і єдиний місцевий телеканал, що мовить у ротаційному форматі. Це означає, що кожен телевізійний сюжет виходить в ефір понад 100 разів протягом кількох днів, що дає змогу усім нашим глядачам отримати інформацію у зручний для них час.

Як телебачення ми працюємо з 2006 року. У 2014 році оновили формат і замість класичного регіонального телебачення стали ротаційним новинним, щоб бути оперативними і втамовувати інформаційний голод глядачів під час Революції Гідності. Тоді ж ми почали розширювати аудиторію і вийшли за межі Черкас.

ТЕХНІЧНЕ ПОКРИТТЯ

Наразі територія мовлення телеканалу – кабельні мережі м. Черкаси, м. Сміла (два з трьох найбільших міст області, заг. к-ть населення 347 000 осіб, що становить 28% населення області), м. Кам’янка, кілька суміжних населених пунктів області.

Тим, у кого немає кабельного телебачення, але вони хочуть знати місцеві новини, телеканал у будь-який час можна дивитись онлайн – з ПК або з мобільного. Телевізійні сюжети на запит можна також переглянути на сайті або на каналі youtube.

Крім того, разом із сотнями інших українських національних та місцевих телеканалів, телеканал «Антена» дивляться глядачі з таких міст України, як Одеса, Дніпро, Київ та інші, – у мережі «Ланет.TV» у розділі «Регіональні телеканали».

КОНТЕНТ

Телеканал має 100% україномовний контент власного виробництва і цілодобове мовлення.

АУДИТОРІЯ 

За даними репрезентативного соцдослідження, проведеного у грудні 2019 р. у м. Черкаси, найбільш популярним джерелом інформації для черкасців було і залишається телебачення – понад 41% черкащан отримують інформацію з екранів телевізорів.

Загалом телебачення є основним джерелом інформації для представників старшого покоління (64% глядачів) та значною мірою для середнього (35% глядачів). Інтернет-сайти однаково популярні, передусім, у середнього покоління, а соцмережі – у молоді.

Серед тих, то отримує інформацію з телебачення, 20% постійно дивляться телеканал “Антена”.

Вікова аудиторія телеканалу – люди 25-54 роки. Чоловіки частіше переглядають “Антену”, ніж жінки.

42% глядачів, які дивляться телеканал у всесвітній мережі, використовують для цього операційну систему Windows, 34,5% – Android, 20,5% – iOS.

Детально про аудиторію можна прочитати ТУТ.

З питань співробітництва звертайтеся, будь ласка, телефоном:
+38067 9898362 (Київстар)
+38063 9898362 (Лайф)
(0472) 500-552 (міський)

 

12532397

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Цілодобовий телеканал Черкас