Працівники «Азоту» вийшли на акцію протесту

Сотні працівників заводу «Азот» та заводу «ЧПК» зібрались у понеділок 3 квітня на Соборній площі. Люди вимагають реакції Києва на зупинку роботи хімічного гіганта та можливої зупинки іншого одного з найбільших підприємств міста. Акцію протесту підтримав і народний депутат Олег Петренко. За словами пана Олега, дії української влади суперечать логіці, адже закриття таких заводів вдарить по українській економіці, що зіграє на руку країні-агресору.

Про катастрофічність наслідків від зупинки «Азоту» розповів депутат міськради Іван Сухарьков. Він переконаний, що закриття підприємства призведе до ланцюгової реакції у масштабах країни.

Працівники «Азоту» не отримують заробітну плату вже декілька місяців, проте на роботу ходять. Люди у відчаї. Учасники мітингу вимагають від центральної влади якнайшвидшої та адекватної реакції на зупинку хімічної промисловості.

Під час акції протесту заступник міського голови Станіслав Овчаренко повідомив, що мер Черкас Анатолій Бондаренко вирушив на переговори у Київ, стосовно питання «Азоту».

Читайте також: Мітингувальники хочуть бачити Прем’єр-міністра у Черкасах.