У Черкасах вода забрала життя юнака: рятувальники застерігають відпочивати відповідально

1 липня двоє хлопців вирішили поплавати на надувному матраці за 150 метрів від берега. Вони перекинулися і впали у воду. Чоловік, що знаходився поряд, зміг врятувати лише одного, іншого через три дні знайшли мертвим на березі Дніпра. Черкаські рятувальники закликають відпочивати відповідально. Наразі вони мають лише один сучасний моторний човен, на якому здійснюють щоденне патрулювання побережжя, а також квадрокоптер, за допомогою якого стежать за відпочивальниками з повітря.

Минулоріч внаслідок недотримання правил поводження на воді у місті загинуло дві особи. Рятувальники нагадують черкащанам про безпеку на водних об᾽єктах, аби відпочинок не перетворився на трагедію.

Рятувальники регулярно проводять профілактичну роботу на міських пляжах, зокрема роздають інформаційні листівки. Відповідальні відпочивальники знають правила поводження на воді і їх дотримуються, як от 26-річний Олег. Чоловік прийшов на пляж з малечею, поки хлопці купалися, він спостерігав за ними з берега і не дозволяв довго перебувати у воді.

Крім цього відпочивальникам радять пам᾽ятати, що на річці є течія, тож не слід купатися наодинці, стрибати вниз головою, заходити у воду в стані алкогольно сп᾽яніння або знаходитися в ній довше 30 хв. Якщо особа кличе на допомогу, слід викликати 101 та спробувати допомогти потопаючому.

Попри надзвичайну ситуацію в області роботи на черкаській греблі тривають.