Черкаський УКРОП добиватиметься відкликання депутатів-зрадників з міської ради – заява керівника обласної організації Михайла Бінусова

Михайло Бінусов, очільник обласної організації партії УКРОП телефоном прокоментував “Антені” гічні заяви колишнього однопартійця Руслана Зорі.
– Сьогодні на сесії Черкаської міської ради Ваші колишні однопартійці заявили про вихід з фракції УКРОП і створення нової депутатської групи.

– Зараз ми можемо спостерігати за подіями,сценарій яких був спланований ще два роки тому. Сергій Одарич так би мовити командирував своїх людей про всяк випадок в інші політичні сили. Зокрема в УКРОП. Це було просто використання бренду та незаплямовного ні ким і не чим рейтингу партії.

Два роки депутатської діяльності довели, що черкаські укропівці були фактично філією Партії Вільних Демократів,які не приймали жодних самостійних рішень, не виконували рішення партійних органів та завжди голосували виключно синхронно з ПВД за вказівкою їх Київського власника. За два роки депутатства жителі міста незнють хто такий Очеретній Сергій та Акопян Артур.

З певнененістю можна сказати,що при голосуванні на виборах до міської ради люди сплутали Акопяна Артура з його одофамільцем Акопяном Арменом депутатом міської ради попереднього скликання,який дійсно за своєї каденціі багато зробив для людей та міста в цілому.

Теж саме можна сказати за Очеретнього Сергія, який за два роки депутатства не зробив нічого корисного ні для свого округу ні для мешканців міста в цілому,окрім того що отримав собі “теплу” посаду заступника начальника Черкаського ДАБІ Люди на округах де вони обиралися не знають хто їх депутати,не бачили їх в обличчя. Партія УКРОП – це об’єднання українських патріотів, які щоденною кропіткою працею доводять, що вони патріоти, що їм не байдуже майбутнє громадян котрі їх обрали своїми представниками у органах місцевого самоврядування представляти свої інтереси, а не інтереси окремо взятих осіб.

Ми доб’ємося, щоб депутати –зрадники склали свої повноваження через процедуру відкликання депутатів з ініціативи виборців,тому що виборці голосували за політичну силу, а не за перефарбованих вільних демократів. УКРОП має свою стратегію і бачення майбутнього як України, так і Черкас.

Нам не потрібні ті, хто просто використовує партійну символіку та прикривавається нею. Нам потрібні дієві люди. Нам потрібні справжні патріоти які конструктивно і чесно працюватимуть в міській раді на благо міста та в інтересах виборців,а не кримінального клану з яким вони нині в міськраді утворили єдину депутатську групу.

 

 

Довідково:
18 серпня відбулася ХІІІ конференція Черкаської обласної організації партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». У ній взяли участь 35 делегатів – представників місцевих парторганізацій Черкащини. Присутні розглянули питання щодо поточної ситуації в регіональному осередку, обрали голову та склад ради обласної організації. Очолив УКРОП Черкащини Михайло Бінусов. Він обирався на альтернативній основі та здобув одноголосну підтримку.

Руслан Зоря, Артур Акопян та Сергій Очеретній своїм рішенням остаточно довели, що не гідні представляти партію в органах місцевого самоврядування. Відтак їхній вихід ми розцінюємо як очищення партійного імені від пристосуванства і неефективності. За два роки діяльності ці депутати не виправдали довіри своїх виборців. Натомість вони фактично відпрацьовували «довіру» екс-мера Черкас Сергія Одарича, голосуючи синхронно з його «Партією вільних демократів». За одне з таких голосувань – щодо питання про розпуск виконавчого комітету міськради Черкас – Руслан Зоря, Артур Акопян та Сергій Очеретній отримали догану від Президії УКРОПу через порушення партійного Статуту. Крім того, Руслан Зоря, колишній очільник обласної організації партії, не зміг реалізувати потенціал УКРОПу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, попри те, що у 2015 році партія мала високі показники під час місцевих перегонів.

Так, під час волевиявлення 30 квітня до рад ОТГ на Черкащині не пройшов жоден кандидат, якого висунуло «Українське об’єднання патріотів». Не на повну силу працювала й міська організація УКРОПу. Черкаська обласна організація «Українського об’єднання патріотів» переконана, що партія не має права миритися з тими, хто не працює на благо громади, а лише прикривається патріотичними гаслами та прапорами, щоб реалізувати власні амбіції.