«Черкасиводоканал» запустив пропозицію адресної доставки питної доочищеної води у тарі споживача

Враховуючи збільшення попиту на доочищену артезіанську питну воду серед населення міста , комунальне підприємство «Черкасиводоканал» йде на зустріч своїм клієнтам, тому запустило нову пропозицію – адресна доставка питної доочищеної води у тарі споживача. Для якісного виконання цієї опції, «водоканал» нещодавно закупив пневматичну лінію розливу EcotronicWFC 110-H, потужність якої складає 120 бутлів на годину.

Варто зазначити, що кожна партія води на місці проходить лабораторний контроль за хімічними та біологічними показниками, тож, фактично, кожен бутель води захищений контролем якості.

Загалом шлях води починається зі свердловини глибиною 60 метрів, після чого її очищають від заліза та сірководню без використання жодних хімічних реагентів та дезінфікується за допомогою ультрафіолету, тож на виході клієнт отримує абсолютно безпечну та комфортну для людського організму воду.

До слова, система доочищення води абсолютно автоматизована, тож процес очистки води відбувається без втручання людини.

Зважаючи на те, що тара для води багаторазового використання, тому її якісне очищення має бути невід’ємною частиною виробництва та розливу питної води. До цього етапу співробітники підприємтсва підходять з особливою увагою.

На території зони видобутку води розташований резервуар, об’ємом 4000 кубічних метрів, куди артезіанська вода потрапляє одразу з надр землі, потім певний час відстоюється та одразу транспортується на підприємство, де і відбувається її доочищення. Тож саме таким чином скорочується шлях вже повністю очищеної води до покупця.

Якістю продукту та сервісом «водоканалу» задоволені і великі клієнти, як от фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм». На підприємство доставляється майже щодня в середньому 30 бутлів води.

Черкащани вже користуються пропозицією адресної доставки та щомісяця замовляють більш ніж 11 тисяч літрів артезіанської питної доочищеної води.

Замовити послугу доставки доочищеної води води можна за телефоном, що вказаний на сайті підприємства.

Читайте також: З Дніпра до чашки: процес очищення черкаської питної води