Обрядовий тиждень в смілянських навчальних закладах виявився одним із найяскравіших. Під час проведення тематичних заходів говорили про українські звичаї, пов’язані із зустріччю весни.
Дивіться також: у Черкасах презентували виставку кераміки.
ідентифікатор медіа L10-01833
Обрядовий тиждень в смілянських навчальних закладах виявився одним із найяскравіших. Під час проведення тематичних заходів говорили про українські звичаї, пов’язані із зустріччю весни.