У Черкасах хочуть збудувати парк за 60 млн гривень

З такою ініціативою виступила «Дирекція парків». Рекреаційну зону площею 16,3 га планують облаштувати у мікрорайоні «Лісовий». На розробку проекту уже витратили 850 тис. грн. з громадського бюджету.

Згідно проекту, парк мають облаштувати усім необхідним для сімейного та активного відпочинку. Серед передбачених робіт – створення доріжок, алей, встановлення лав, столів,  урн, альтанок, терас, мангалів-барбекю, гамаків, облаштування бювету, створення системи освітлення, інсталяцій з деревами тощо. Також передбачено встановлення канатної траси, скеледрому, роледрому, велопрокату та тенісних столів для активного відпочинку.

Рубати дерева обіцяють по-мінімуму за наявності відповідних дозволів. А от де брати гроші на реалізацію проекту – автори не знають. Сподіваються на міський, обласний, державний бюджет та інвестиції. Створення парку лобіює екс-очільник «Дирекції парків» та колишній секретар міськради Олександр Радуцький. Він пропонує заводити інвесторів, які матимуть вигоду зі своїх капіталовкладень. Як відомо, на території парку планується розміщення багатьох об᾽єктів торговельно-розважальної інфраструктури.

Також проект активно просуває депутат Руслан Зоря, відомий як учасник скандальних земельних питань. Хто наживеться на черкащанах та у скільки обійдеться місту утримання об᾽єкту – наразі невідомо.

Дивіться також: У Черкасах спільнота людей з особливими потребами хоче збудувати парк.